1 Nisan Tarihinde Dolar Kuru Ne Kadar Oldu? Dolar Okunu Aşağı Yöne mi Çevirdi?

1 Nisan Tarihinde Dolar Kuru Ne Kadar Oldu? Dolar Okunu Aşağı Yöne mi Çevirdi?

24 Şubat'da başlayan Rusya ve Ukrayna savaşı altın ile birlikte dolar kurunu da vurdu. 1 Nisan Cuma günü altın ile birlikte dolar kuru da bir hayli yükselme yaşıyor. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

Altın ve dolarda yükseliş yaşandı. Bu yükseliş altın dışında dolar kurunu da buldu. Alınan bilgiye göre 1 Nisan Cuma günü dolar kuru da okunu yukarı yöne çevirdi. 1 Nisan Cuma günü dolar ne kadar oldu? 1 Nisan Dolar kuru düşüyor mu? Dolar yatırımcısı bugün ne söylüyor? 1 Nisan Cuma güncel dolar fiyatı ne kadar oldu? 

1 Nisan Cuma Güncel Dolar Piyasası

Enflasyon artışı dolar kurunu da vurdu. 1 Nisan Cuma günü dolar ve Euro ya yönelik güncel gelişmeler vatandaş ile buluşuyor. Son kapanışını 14 TL'nin üzerinde yapan Dolar/TL kuru alış fiyatı dün 14.81 liradan işlem gördü. Bunun dışında 1 Nisan Cuma günü güncel dolar ve euro fiyatları da merak söz konusu oldu. Dolar da oynamalar devam ederken bir değişim yaşayan euro ise dün okunu aşağı yöne çevirdi. Alınan bilgiye göre dolar 1 Nisan Cuma günü 14. 81 seviyelerinde devam ediyor. Kapanışını 16 TL' den yapan euro ise sabah saatlerinde 16.22 TL alış ve 16.34 oldu. 1 Nisan Cuma günü ise Euro yine 16. 34 seviyesinde işlem görüyor.

Etiketler : ,