17 Haziran Perşembe Altın Fiyatları! Altın Yükselişe Geçti! Çeyrek Altın Kaç TL Oldu?

17 Haziran Perşembe Altın Fiyatları! Altın Yükselişe Geçti! Çeyrek Altın Kaç TL Oldu?

Haftaya düşüş ile başlayan altın şaşırtmaya devam ediyor. Pazartesi günü düşük başlayan daha sonra ise tekrardan değer kazanan altın güne yükseliş ile devam ediyor. Bugünkü Altın fiyatları ise merak konusu oldu. Yatırımcısı ne yapacağını şaşırdı. Gram Altın ne kadar? En güncel fiyat listesi aşağıda…

A+A-

Yatırımcıların merakla beklediği fiyat listesi açıklandı. Kurda dalgalanmalar devam ediyor aniden düşün ve yükselen altın alıcısını ve satıcısını kararsız bırakmaya devam ediyor. Vatandaşın en önemli sığınağı olan Altın için gözler Fed ve Merkez Bankasına çevrildi. Altındaki son durumu açıklıyoruz.

17 Haziran Altın Fiyatları

Gram: Alış 499,87 TL Satış Fiyatı: 504,45 TL

Çeyrek: Alış 810,00 TL Satış Fiyatı: 828,00 TL

Yarım: Alış 1.620,0 TL Satış Fiyatı: 1.656,00 TL

Tam Altın: Alış 3.224,00 TL Satış Fiyatı: 3.279,00 TL

 

Altın Yükselmeye Devam Edecek mi?

Birçok kişinin merakla beklediği soru altın yükselecek mi ya da aniden bir düşme yaşanabilir mi? Altının durumu dış etkenlere ve Pandemi koşullarına göre yeniden şekilleniyor. Fed’in almış olduğu karalarında etkili olduğu Altın fiyatlarının da düşüş beklenmiyor. Altının ons fiyatı, 1.837,10 Dolar seviyesinde işlem görüyorken. Gram Altında ise son durum şu şekilde; Gram Altın 504,45 TL fiyatından satışı gerçekleşirken ilerleyen günlerde ne olacağı merakla bekleniyor.