2021 Renault Clio Fiyatlarında Rekor Düşüş! Ekim Ayı ÖTV İndirimli Sıfır Araçlar

2021 Renault Clio Fiyatlarında Rekor Düşüş! Ekim Ayı ÖTV İndirimli Sıfır Araçlar

2021 yılı Ekim ayında ÖTV indirimli pek çok araç sahibini buldu. Sıfır araç satın almak isteyenler Renault Clio model araçlara göz atıyor. Uygun fiyatıyla dikkat çeken Clio araçlarında büyük indirim var. Peki 2021 yılı Renault Clio araç fiyat listesinde son durum nedir? Araçların güncel fiyatları belli oldu.

A+A-

Geçtiğimiz aylarda gelen ÖTV indirimi sonrasında pek çok araçta ciddi fiyat düşüşleri yaşanmıştı. 2021 yılında pandemi ve çip krizi gibi çeşitli global nedenlerden ötürü araba fiyatları bir anda artmıştı. İkinci el araç fiyatları dahi sıfır araçları geçmişti. Hal böyle olunca pek çok kişi araba alım satımında zorluk çekti. Ancak ÖTV indirimi sonrasında bazı araçlarda on binlerce TL indirim yaşandı. Şirketler ise bu gelişmeyle sıfır araç satışında ivme kazandı. Özellikle de 2021 model Renault Clio modelleri büyük dikkat çekiyor. Uygun fiyatıyla Clio sahibi olmak isteyenler için modelleri ve fiyatları listeledik. Sıfır Clio araçlar kaç TL'ye satılıyor?

2021 Renault Clio Fiyat Listesi

Ekim ayında satışta olan ve güncel olarak fiyat bilgisi verilen araçlar aşağıdaki gibidir:

  • Joy 1.0 Sce 65 bg: 178.000 TL
  • Joy 1.0 TCe ECO 100bg: 197:900 TL
  • Joy 1.0 TCe X-Tronic 90 bg: 207.000 TL
  • Icon 1.0 TCe X-Tronic 90 bg: 232.000 TL

ÖTV İndirimleri Devam Edecek mi?

ÖTV indirimleri ile düşük fiyattan alınabilen araçlar büyük ilgi çekiyor. Resmi Gazete'de yayınlanan ÖTV matrahı değişikliği sonrası sıfır araçlar hızlı bir şekilde fiyat indirimi yaşamıştı. Bu gelişmeden yararlanan vatandaşlar ise araç sahibi olmanın yolunu tuttu. Ekim ayında ÖTV indirimleri devam etmekte. ÖTV ile ilgili herhangi bir değişiklik yapılmadıkça da aynı şekilde sürecektir.