29 Mart Çeyrek Altın Fiyatı Düşüyor mu? Altın Yatırımcısına Büyük Şok

29 Mart Çeyrek Altın Fiyatı Düşüyor mu? Altın Yatırımcısına Büyük Şok

Enflasyon artışı değerlendirmeye alındığı zaman bu durumun altın fiyatlarına da yansıdığı biliniyor. Alınan bilgiye göre 29 Mart Salı günü altın fiyatları belli oldu. Yatırımcı altın alıp almamakta kararsız kaldı. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

29 Mart altın fiyatları ne kadar oldu? Altın fiyatları azalıyor mu? Altında son durum ne? Altın yatırımcısı altın fiyatlarının normale dönüp dönmeyeceğini merak ediyor. 29 Mart Altın fiyatları hakkında son dakika gelişmeleri.

29 Mart Güncel Altın Fiyatları

29 Mart Salı günü altın fiyatları belli oldu. 29 Mart tarihinde altın fiyatları yatırımcıyı nasıl karşıladı? Rusya ve Ukrayna savaşı altını da etkiledi. 29 Mart Salı günü altın piyasasındaki dalgalanmalar devam ediyor. Alınan bilgiye göre altın fiyatları hakkındaki son durum bilgileri paylaşıldı. 29 Mart Salı günü gram altın 917 liradan işlem görüyor. Bunun dışında çeyrek altın bin 509 liradan satıcı ile buluşuyor. Ayrıca yarım altın üç bin liranın üzerine çıktı. Alınan bilgiler neticesinde tam altın altı bin 15 lira oldu. Cumhuriyet altının altı bin 206 oldu. Ata altın ise altı bin 172 liradan alıcı ile buluştu. Altın yatırımcısı ise fiyatların ne zaman normale döneceğini sorguluyor. Kimi iddialar ise Rusya ve Ukrayna savaşı bitse dahi altın fiyatlarının yükselmesi yönünde.