30 Mart Tarihinde Altın Fiyatları Ne Kadar Oldu? Altın Okunu Yukarı Yöne mi Çeviriyor?

30 Mart Tarihinde Altın Fiyatları Ne Kadar Oldu? Altın Okunu Yukarı Yöne mi Çeviriyor?

Enflasyon artışı değerlendirmeye alındığı zaman bu durumun altın fiyatlarına da yansıdığı biliniyor. Alınan bilgiye göre 30 Mart Çarşamba günü altın fiyatları belli oldu. Yatırımcı 30 Mart tarihinde altın alıp almamakta kararsız kaldı. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

30 Mart altın fiyatları ne kadar oldu? Altın fiyatları azalıyor mu? 30 Mart Çarşamba günü altında son durum ne? Altın yatırımcısı 30 Mart günü altın fiyatlarının normale dönüp dönmeyeceğini merak ediyor. 30 Mart Altın fiyatları hakkında son dakika gelişmeleri.

30 Mart Güncel Altın Fiyatları

30 Mart Çarşamba günü altın fiyatları belli oldu. 30 Mart tarihinde altın fiyatları yatırımcıyı nasıl karşıladı? Rusya ve Ukrayna savaşı altını da etkiledi. 30 Mart Çarşamba günü altın piyasasındaki dalgalanmalar devam ediyor. Alınan bilgiye göre altın fiyatları hakkındaki son durum bilgileri paylaşıldı. 30 Mart Çarşamba günü gram altın 904 liradan işlem görüyor. Bunun dışında çeyrek altın bin 468 liradan satıcı ile buluşuyor. Ayrıca yarım iki bin 967 liranın üzerine çıktı. Alınan bilgiler neticesinde tam altın altı bin 10 lira oldu. Cumhuriyet altının altı bin 200 oldu. Ata altın ise altı bin 170 liradan alıcı ile buluştu. Altın yatırımcısı ise fiyatların ne zaman normale döneceğini sorguluyor. Kimi iddialar ise Rusya ve Ukrayna savaşı bitse dahi altın fiyatlarının yükselmesi yönünde.