5 Litre Ayçiçek Yağı Fiyatı 139 TL'ye Düştü! Ayçiçek Yağı Fiyatları Ramazan Öncesi Güncellendi..

5 Litre Ayçiçek Yağı Fiyatı 139 TL'ye Düştü! Ayçiçek Yağı Fiyatları Ramazan Öncesi Güncellendi..

Beklenen indirim açıklandı daha önce bu kadar ucuza ayçiçek yağı fiyatı hiç görülmedi. 2023 yılında ayçiçek yağı fiyatlarını düşürmek için bir kampanya açıklandı. Ayçiçek yağı ihtiyacınızı artık Migros ile giderebilirsiniz. 5 Nisan 2023'e kadar acele edin. detaylar haberimizde..

A+A-

5 litrelik ayçiçek yağının düştüğü yeni fiyatı duyunca siz de şaşıracaksınız. Migros, önemli bir kampanyaya imzasını attı. Son zamanlarda sıvıyağdaki fiyatlar daha fazla dikkat çekiyor. Çünkü iki yılda inanılmaz ölçüde zamlandı. Hal böyle olunca temel gıda ürünlerinden biri olan ayçiçek yağının fiyatı daha fazla gündemde kaldı. Migros market ise yeni kampanyası ile adından söz ettiriyor.

Migros Ayçiçek Yağı Fiyatını Düşürdü!

Migros'ta ayçiçek yağının fiyatı iyice düştü. 5 litrelik Komili Ayçiçek yağı 139,90 TL'ye satışa sunulacak. Bu gelişme sonrasında sıvıyağ satın alma planı olan müşteriler, tercihlerini Migros'tan yana kullanmaya başladı.

migros-fuob.jpg

Kampanya 5 Nisan'a Kadar Sürecek!

Ayçiçek yağındaki indirim kampanyasının 5 Nisan 2023 tarihine kadar süreceği belirtiliyor. Eğer sizler de kampanyadan faydalanmak isterseniz bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. 5 litrelik ayçiçek yağındaki indirimin sona ermesine iki hafta kadar süre kaldı. Aşağıda, Migros'un resmi açıklaması yer almaktadır:
”5 Nisan tarihine kadar Komili Ayçiçek Yağı (5 L) 139,90 TL’ye Migros mağazaları ve Migros uygulamasında!”