5 LT Teneke Ayçiçek Yağı O Markette 2 Al 1 Öde Kampanyasına Girdi! Kampanyayı Gören Duyan Akın Etti

5 LT Teneke Ayçiçek Yağı O Markette 2 Al 1 Öde Kampanyasına Girdi! Kampanyayı Gören Duyan Akın Etti

Ayçiçek yağına özel Kasım ayı fırsatları, market raflarını şimdiden sallamaya başladı. Kara Cuma'ya kadar devam edecek bu indirimleri kaçırmamak adına, favori marketlerinizi düzenli takip etmeyi unutmayın!

A+A-

Gıda fiyatlarındaki azalışın etkisiyle zincir marketler, ayçiçek yağı başta olmak üzere çeşitli ürünlerde indirim kampanyalarını başlattı. Kasım ayının gelmesiyle birlikte Kara Cuma indirimleri gündeme gelirken, markaların öne çıkan ürünü yine ayçiçek yağı oldu. İşte, bu fırsat dolu günlerde ayçiçek yağına özel indirimlerle ilgili detaylar!

aycicek-001.jpg

Ayçiçek Yağı İndirimi Şimdi Başlıyor: Fiyatlar Uçuyor!

Gıda enflasyonundaki düşüşle birlikte markalar, Kasım ayında düzenleyecekleri Black Friday indirimlerini duyurmaya başladılar. Özellikle temel ihtiyaç ürünlerinde birçok indirim başlamışken, tüketicilerin en çok merak ettiği ürünlerden biri de ayçiçek yağı. Her evde sıkça kullanılan bu yağa özel indirimlerin başladığı bu günlerde, fiyatlar da netlik kazandı. İşte Kasım ayına özel ayçiçek yağı fırsatları...

Ayçiçek Yağı İndirimi Haberleri: Kaçırılmayacak Fırsatlar!

Son dönemde fiyatları en çok artan ürünlerden biri olan ayçiçek yağı, mutfaklardaki vazgeçilmez ürün olma özelliğini sürdürüyor. Pratik kullanımı ve geniş kullanım alanıyla öne çıkan ayçiçek yağı, indirim dönemlerinde özellikle yakından takip ediliyor. Tüketiciler, sürekli olarak takipte oldukları ve fırsatları kolladıkları ayçiçek yağı indirimleri için bu dönemi sabırsızlıkla bekliyorlar.

aycicek-008.jpg

Markaların belirli dönemlerde başlattığı indirim kampanyaları arasında yer alan ayçiçek yağı, bu ay da birbirinden cazip indirimlerle tüketicilerle buluşuyor. BİM, A101, ŞOK, Migros gibi marketlerde gerçekleşecek indirim etkinlikleri için günler sayılıyor. Peki, Migros, A101, BİM ve ŞOK marketlerinde ayçiçek yağının fiyatları ne durumda?

Migros Ayçiçek Yağı İndirimleri

Migros Sanal Market, ayçiçek yağında yüzde 12'nin üzerinde indirimle tüketicilere sesleniyor. Komili markalı 5 litrelik ayçiçek yağı, bugün itibarıyla Migros Sanal Market'te sadece 175.90 TL!

A101 Ayçiçek Yağı İndirimi

A101, Sırma markalı ayçiçek yağında indirimle tüketicilere avantajlı alışveriş fırsatı sunuyor. 5 litrelik Sırma markalı yağın fiyatı 169 TL'ye düştü. Bu fırsatı kaçırmayın, yağınızı A101 Kapıda uygulamasından veya mağazalardan edinin!

aycicek-005.jpg

BİM Ayçiçek Yağı İndirimi

BİM, yeni aktüel kataloğunda Sole markalı ayçiçek yağını 1 litrelik ambalajında 39 TL'den satışa sunuyor. 21 Kasım tarihine kadar geçerli olan bu indirimi kaçırmayın!

ŞOK Ayçiçek Yağı İndirimi

ŞOK market, Evin markalı 5 litrelik ayçiçek yağını 169.75 TL'ye indirerek tüketicilere avantajlı alışveriş fırsatı sunuyor. Bu indirimden faydalanmak için hemen ŞOK marketlere uğrayın!