5 LT Teneke Ayçiçek Yağı O Markette Sadece 56,99 TL

5 LT Teneke Ayçiçek Yağı O Markette Sadece 56,99 TL

O market ayçiçek yağı fiyatlarını dibe çekti. Gören duyan soluğu o markette aldı. Elini atan 4 5 tane birden sepete koydu.

A+A-

Son dönemde küresel iklim değişikliği, döviz kuru artışları ve enflasyonun etkisiyle yağ fiyatlarında artış yaşanıyor. Bu zorlu dönemde, vatandaşlar ucuz yağ fiyatları ve avantajlı kampanyalar arayışına girdi. İşte tam da bu noktada Carrefour, uygun fiyatlar arayanların yardımına koşuyor. Kasım ayında satış rekorları kıran Carrefour, Aralık ayına da iddialı bir giriş yaparak KDV bizden kampanyası ve çeşitli indirim fırsatları ile dikkat çekiyor. Özellikle Ayçiçek ve zeytinyağına yapılan indirimlerle tüketicilerin yüzü gülmeye başlıyor.

aycicek-010.jpg

CARREFOUR ZEYTİNYAĞI VE AYÇİÇEK YAĞI İNDİRİMLERİ AÇIKLANDI!

Carrefour, sadece Türkiye'nin değil dünyanın en büyük market zincirlerinden biri olarak müşterilerine yönelik çeşitli indirim fırsatlarını duyurdu. Yeni kampanyalarla adından söz ettiren Carrefour, KDV bizden kampanyasıyla 3 Aralık tarihine kadar yapılacak alışverişlerde KDV kısmını para puan olarak geri iade edeceğini duyurdu.

Düzenlenen kampanya kapsamında Carrefour, "CarrefourSA Karta Özel 1000 TL ve üzeri Kuru Gıda Alışverişlerinizde Yudum Riviera Zeytinyağı 99 TL" diyerek normal satış fiyatı 340,90 TL olan zeytinyağını bu kampanya özelinde 99 liraya çekileceğini açıkladı. Diğer kampanyalar arasında Komili Naturel Birinci Zeytinyağı 1 LT'nin satış fiyatı 249,90 TL'den 196,90 TL'ye çekilecek.

aycicek-001.jpg

Ayçiçek yağı almak isteyenler için ise Carrefour, karta özel olarak Yudum Ayçiçek yağı 4 LT satış fiyatını 169.90 TL'den 155.90 TL'ye düşürecek. Yudum Ayçiçek yağı 5 LT ise 199 TL'den satılmaya devam ederken, Carrefour Ayçiçek yağı 2 LT'nin satış fiyatı 79 TL oldu.

Carrefour'un bu cazip kampanyalarıyla, tüketiciler ekonomik zorluklara karşı uygun fiyatlı ve kaliteli yağları avantajlı bir şekilde temin edebilecekler. Unutmayın, bu fırsatlar 3 Aralık tarihine kadar geçerli!