6 Dizi Birden Yayından Kaldırılıyor! Yapımcılardan Peş Peşe Açıklama Geldi

6 Dizi Birden Yayından Kaldırılıyor! Yapımcılardan Peş Peşe Açıklama Geldi

Dizilerin final yapacağı döneme girmiş bulunuyoruz. Reytinglerde tutunamayan diziler yakın zamanda final bölümü ile ekranlara son defa gelecek. Peki hangi diziler final kararı aldı? Nisan ve Mayıs ayında final yapacak dizileri sizlerle paylaşıyoruz. İşte final yapacak o diziler...

A+A-

Sezon sonu yaklaşıyor ve hem reyting hem de senaryo kaynaklı birçok dizi final yapacağını açıkladı. Bu diziler arasında en sevdikleriniz de yer alabilir. Peki hangi diziler final yapacak? Sevilen isimler artık farklı projelere geçecek. Şu an için devam etmekte olan ancak sezon sonu ekranlara veda etmesi beklenen 5'i aşkın dizi bulunmakta. Bu dizilerden bahsedeceğiz ve neden final yaptıklarını izah edeceğiz.

Bu Sezon Hangi Diziler Final Yapacak?

Sefirin Kızı Dizisi

Sefirin Kızı, ilk sezonunda oldukça etkili bir başlangıç yapmıştı. Ancak sonra dönemlerde istediği başarıyı elde edemedi. Kırılma noktası, başrol oyuncusu Neslihan Atagül'ün diziden ayrılması olmuştu. Devamında gelen çeşitli oyuncu ayrılıkları sonucu Sefirin Kızı dizisinin final yapacağı açıklandı.

Hekimoğlu Dizisi

Hekimoğlu'nun şu an için Kanal D'de yayınlandığı biliniyor. Ancak dizinin düşen reytingleri farklı bir platforma geçme ihtimalini artırdı. Hatta bu konuda Blu Tv ile bir anlaşma sağlanacağı konuşuluyor.

Ramo Dizisi

Ramo dizisinin reytingleri her ne kadar iyi gitse de artık senaryo anlamında bir tıkanmanın yaşandığı görülüyor. Sevilen dizinin yakın zamanda final yapacak olması izleyicilerini üzdü.

Baraj Dizisi

Baraj dizisini izleyenler senaryoyu oldukça etkili bulmuştu. Fakat dizinin ilerleyen bölümlerinde yaşanan olaylar sıkıcı gelmeye başlayınca reytingler de aynı ölçüde azalma gösterdi. Şimdi ise Baraj dizisinin yerine Savaşçı dizisinin ekrana gelmesi bekleniyor.

Seni Çok Bekledim ve Çukur dizileri de bu sezon final yapacak. Dizilerin ayrılma nedenleri arasında Seni Çok Bekledim'in reytingi düşükken Çukur'un da hikayesi son bulduğu için final yapacağı kaydedildi.