A101'den Eylül Ayına Özel Aktüel! A101 19 Eylül Aktüel Ürünleri

A101'den Eylül Ayına Özel Aktüel! A101 19 Eylül Aktüel Ürünleri

A101 aktüel fırsatlarıyla yine karşımıza çıktı. Zincir marketler arasında adından söz ettiren A101'in hangi ürünleri sattığı merak ediliyor. Uygun fiyatlı gıda, giyim ve ev ürünleri sizleri bekliyor. Stoklarla sınırlı ürünlerin ne zamana kadar satılacağı merak edildi. 19 Eylül aktüel ürünler kataloğuna ilişkin ürün fiyatları...

A+A-

A101, aktüel ürünler serisine yeni bir katalog ekledi. Bu sefer yepyeni ürünlerle müşterileri heyecana boğacak. Çünkü ucuz ve uygun fiyatlı ürünleri satışa sunuyor. Özellikle de giyim ve gıdada önemli indirimler yaptı. Peki A101'in aktüeli için son tarih verildi mi? Zİncir marketin sunduğu fırsatlar bitmek bilmiyor. Hangi ürünlerin indirime girdiği belli oldu. Son fırsatları sizlerle paylaşıyoruz.

24 Eylül A101 Aktüel!

A101, 24 Eylül'e kadar birbirinden uygun fiyatlı satışlar gerçekleştirecek. Bu nedenle gıda veya giyim üzerine alışveriş yapabilirsiniz. Fiyatların düşük olmasından ötürü yoğun ilgi olacağı için stokların erken tükenme ihtimali var. Elinizi çabuk tutarsanız stoklar tükenmeden dilediğiniz ürünü alabilirsiniz.

İndirim Ne Zaman Başlıyor?

A101 indirimleri 18 Eylül'de başlıyor. Yaklaşık bir hafta sürmesi beklendiği için de 24 Eylül'de sona erecek. Gençlerin seveceği cips, çikolata ve çok daha fazlası fırsat halinde satışa sunuluyor. Pazartesi itibariyle başlamış olan bu indirimleri kaçırmamak için güncel olarak aktüel ürün haberlerimizi takip edebilirsiniz. Aktüel kataloglarda yer alan ürünler düzenli şekilde paylaşılıyor.

ensonedya.com