Acı Hayat Dizisinin Ünlü Oyuncusu Bakın Şimdi Ne Yapıyor..

Acı Hayat Dizisinin Ünlü Oyuncusu Bakın Şimdi Ne Yapıyor..

Mike Galeli, Acı Hayat dizisinde Ender karakterini canlandırmıştı. Başarılı oyuncu daha sonra ekran hayatına resmen veda etti. Peki Mike Galeli kimdir? Ünlü oyuncunun gösterdiği performansı bir kenara bırakarak farklı bir işe başlaması ilginç karşılandı. Mike Galeli şu an ne iş yapıyor?

A+A-

Acı Hayat dizisiyle ün kazanan fakat kısa bir süre sonra da oyunculuğu bırakan Mike Galeli, şimdilerde ne iş yapıyor? Kendisinin ekranlarda gözükmemesi sonrası izleyiciler büyük merak içerisine düşmüştü. Meslek değiştirme kararı sevenleri tarafından üzüntüyle karşılanmıştı. Ancak ortaya çıkan detaylara göre ünlü oyuncunun ne iş yaptığı belli oldu.

Acı Hayat Dizisinde Oynuyordu

Acı Hayat'tan sonra birkaç yapımda daha yer alarak oyunculuğu bırakan Mike Galeli, kendi işini yapmaya başladı. Girişimcilik üzerine çeşitli eğitimler alarak adından söz ettirdi. Bundan yaklaşık 13 yıl önce başladığı bir girişim günümüzde hala devam etmektedir.

Kendi Aksesuar Markasını Kurdu!

Aksesuar alanında üretim ve satış yapmaya başladı. Galeli'nin bu hamlesi sonrasında kendi markasını geliştirdiği ve farklı bir sektörde faaliyet gösterdiği anlaşıldı. Ünlü oyuncunun kendi adını vererek kurduğu marka büyük ses getirdi. Hayranları ise bu marka üzerinden çeşitli aksesuarlar alarak ünlü oyuncuya destek oldu. Üretilen ürünlere bakıldığında gerçekten de kaliteli ve üzerine çok düşünülmüş. Galeli'nin bir daha ekranlarda oynayıp oynamayacağı bilinmiyor ancak girişimciliğin meyvelerini fazlasıyla almış bile. Ayrıca gençliğinden de pek bir şey kaybetmemiş. Kendine iyi bakıyor ve işine sımsıkı sarılıyor.

Etiketler : ,