Açık Lise Öğrencilerine Büyük Fırsat! Mezun Olmak Artık Çok Kolay..

Açık Lise Öğrencilerine Büyük Fırsat! Mezun Olmak Artık Çok Kolay..

Açık Lise öğrencilerine çok büyük bir fırsat daha sunuldu. Bu ay içerisine tüm öğrencilerin katılabileceği bir sınav daha olacak ve bu sınavda online olarak gerçekleşecek. Öğrencileri çok sevindiren bu haberin detayları için kaydırabilirsiniz..

A+A-

Geçtiğimiz haftalarda Açık Lise sınavlarının üçüncüsü gerçekleşmiş ve kayıt yenileyen tüm öğrenciler sınava katılabilmişti. Bu sınavın sonuçlarının açıklanmasının ardından öğrenciler için yeni bir sınavın daha gerçekleşeceği duyuruldu. Açık Lise yetkilileri tarafından paylaşılan açıklamada bu ay içerisinde bir ek sınav daha olacak ve şartları karşılayan tüm öğrenciler sınava katılım sağlayabilecek.

Yeni Açık Lise sınavına nasıl katılım sağlanır ?

Açık Lise sınavına katılmak için öncelikle durumunuz aktif olması daha sonra ise bankaya 50 TL ücret yatırmanız gerekiyor. Bu ücreti yatırdıktan sonra sistem tarafından ücret yatırdığınız tanımlandığında artık sınava katılmaya hak kazanabilirsiniz. Farklı bir işleme gerek yoktur. Para yatırma işlemler 9-13 Ağustos arasında gerçekleşecektir.

Açık Lise online sınavları ne zaman ?

Açık Lise online ek sınavları 16- 20 Ağustos tarihinde tıpkı bu yıl hep olduğu gibi online gerçekleşecektir. Sınavlara öğrenciler internet üzerinden katılacaktır. Herhangi bir teknolojik cihazdan katılım sağlanabilecektir. Sınav kurallarını çok yakında sitemizden detaylı bir şekilde sizlerle paylaşacağız. Bunun için sitemizi takip edebilirsiniz.

Etiketler : ,