Acun Resmen Duyurdu! Survivor 2024'e Katılacak İsimler Tek Tek Açıklandı

Yaşanan deprem ve sel felaketlerinin ardından Survivor'ın bu sezon beklenen reytingleri alıp almayacağı merak konusu oldu. TV8 yönetim kurulu başkanı Acun Ilıcalı konuyu açıklayarak bizzat duyurdu. Survivor 2024'te yer alacaklar isimleri tek tek açıkladı.. işte Survivor 2024'e katılacak isimler..

Ülkemizde yaşanan felaketlerin ardından Survivor'a ara verilmişti. Reytinglerde istediğini alamayan ve gerilere düşen programın 2024 y’ılında olup olmayacağı merak ediliyordu.

Medya patronu Acun Ilıcalı "Survivor 2024'te olacak mı?" sorusunun yanıtını verdi. Önceki gece yayınlanan programda Acun Ilıcalı yarışmanın seneye de devam edeceğini duyurdu. 

Açık artırma oyununu sunan Acun Ilıcalı, yarışmadaki değişikliklerden dolayı ana kadroya giremeyen 3 yarışmacının gelecek sene yarışacağını duyurdu.

Açık artırma oyunu için Survivor 2023'ün yedek kadrosunda yer alan Kardeniz Kılıç, Yaman Keleş ve Yiğit İnandı'yı yanına çağıran Acun Ilıcalı, "2 ay Dominik'te kaldılar, kendi istekleriyle. Yarışmada değişiklikler olunca bu 3 arkadaşımız önümüzde sene Survivor kadrosunda yer alacaklar. Yarışmaya dahil olacakları için onlar da 45 gün iletişimsiz kaldı. Onlar için çok zor bir durum oldu" dedi.

Survivor 2024'te yer alacağı için çok heyecanlı olduğunu söyleyen Kardeniz, "Yaşarken çok zordu. Şimdi anı olarak kaldığı için güzel. Seneye as kadroda gireceğim için çok mutluyum" derken Yaman da "Çok mutluyum, çok güzel bir ekip. Burada çok sevdiğim arkadaşlarım var. Yusuf, Merve ve Nefise. Bizim için daha hayırlısı olur diye düşünüyorum. Bizim için de tecrübe oldu" ifadelerini kullandı.

21 Mart 2023 Salı 19:00
Benzer Videolar