Acun Ilıcalı Bu Sefer Paraya Kıydı! O Ünlü İsimle Anlaştığını Duyurdu

Acun Ilıcalı Bu Sefer Paraya Kıydı! O Ünlü İsimle Anlaştığını Duyurdu

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı canı yayında bombayı resmen patlattı! Ilıcalı'dan yanıt niteliğinde açıklama geldi. Jüri koltuğunda oturacak ünlü isimler konusunda bu sene birtakım farklılıklar yapılacağını aktaran Acun Ilıcalı, verdiği bomba cevapla soru işaretlerini ortadan kaldırdı.

A+A-

Haber7'nin Haberine Göre; Gerek TV8 kanalı ve Exxen platformundaki programları gerekse özel yaşantısına ilişkin açıklamaları ile sosyal medyanın gündeminden düşmeyen Acun Ilıcalı'dan merakla beklenen O Ses Türkiye açıklaması geldi. Geçtiğimiz dönemde pandeminin getirdiği şartlarından ötürü yayın hayatına ara vermek durumunda kalan ve bu sene serüvenine kaldığı yerden devam edecek olan O Ses Türkiye'nin jüri kadrosu şekillenmeye başladı.

TV8 kanalında Müge Dağıstanlı ile Gülşen Yüksel'in keyifli sunumu eşliğinde gerçekleşen 2.Sayfa isimli programa davet edilen Acun Ilıcalı, izleyici kitlesinin heyecanını yükseltecek O Ses Türkiye açıklamasında bulundu. Hadise'nin yeni sezon için ekipte olup olmayacağı mevzusu takipçilerinin aklını kurcalarken, medya patronu Acun Ilıcalı artık O Ses Türkiye'de yer almayacağı açıklamasıyla son noktayı koydu.

Hadise'nin ayrılığının ardından sevilen sanatçı Oğuzhan Koç'un kadroya dahil olabileceği müjdesini veren Acun Ilıcalı, "Oğuzhan Koç ailemizden biri onunla konuşuyoruz, yakıştırıyorum O Ses Türkiye'ye" şeklinde ifadelere yer verdi.

Haber

Öte yandan O Ses Türkiye jüri kadrosunda bulunacak diğer isimlere ilişkin çok konuşulacak bir çıkışa imza atan Acun Ilıcalı, "O Ses eğlenceli olmak zorunda. Ebru Gündeş ile anlaştık. Çok mutluyuz. Jüride Beyaz olacak diye düşünüyoruz" sözlerini kaydetti.

Kaynak: haber7