Acun Ilıcalı Survivor'daki O İsmin Fişini Çekti

Acun Ilıcalı Survivor'daki O İsmin Fişini Çekti

Survivor 2021 olaylarla konuşulmaya devam ediyor! Özellikle son günlerin konuşulan ismi olan Çağrı’nın programdan ayrılacağına dair haberler de ardı ardına geliyor. Daha önce kendine Acun Ilıcalının sert bir konuşma yaptığı da biliniyor! Acaba Çağrı adadan ayrılacak mı? İşte ayrıntılar!

A+A-

Yaşanılan olaylarla gündemden bir türlü düşmeyen Survivor programında şimdi de kavgalar gündeme geliyor! Çağrı’nın agresif tavırları da tepki toplamaya başlıyor. Onun kavgacı hali adada da sorunlar oluşturmaya başladı. Yaşanan kavgalar neticesinde önemli bir kararın alınacağı da konuşuluyor!

Daha Önce Acun Çağrı’ya Git Demişti!

Yaşanan kavgalar neticesine Acun Ilıcalı Çağrı’ya sert bir çıkışta bulunarak; ona git demişti! Adadaki gerilimli olaylar sonrasında ise Çağrı’nın durumun ne olacağı da yanıtı merak edilen bir soru olarak karşımıza çıkıyor!

Survivor Türkiye programında yeni gelişmeler ardı ardına geliyor! Fenomen bir yarışma olan Survivor yarışmasında rekabet kızıştıkça gerilim de artıyor. Geçtiğimiz gün yarışma sırasında sinirli tavırlarıyla dikkatleri üzerine çeken Çağrı acaba adadan ayrılacak mı? Ünlüler takımının oyuncusu olan Çağrı’nın programdan ayrılacağı ifade ediliyor.

Çağrı’nın Survivor programındaki öfkeli hali programa damgasını vurdu! Çağrı’nın rakipleriyle tartışması sonrasında programın sunucusu Çağrı’ya ‘’Çağrı yeter!’’ diye seslenmişti. Onun Çağrı’ya seslenmesi sonrasında Çağrı programın sunucusu olan Murat Ceylan’a da çıkışmıştı. Çağrı’nın Murat Ceylan’a karşı çıkması sonrasında olaylar daha da büyümüştü! Şimdi Çağrı programdan gidecek mi? Sorusunu sorulmaya başlandı!