Acun Ilıcalı Yaptığı Teklif İle Ağızları Açık Bıraktı! Kırmızı Oda Dizisine Büyük Transfer

Acun Ilıcalı Yaptığı Teklif İle Ağızları Açık Bıraktı! Kırmızı Oda Dizisine Büyük Transfer

Alişan yaklaşık 2,5 ay önce kardeşi Selçuk Tektaş’ı koronavirüsten dolayı kayıp etti. Tv100’den Alınan bilgiler neticesinde Alişan’ın eşi Buse Varol’a büyük bir teklif gitti. Acun Ilıcalı, uzun süre ekranlardan uzak duran Buse Varol’a sürpriz bir teklif ile gitti.

A+A-

Şarkıcı Alişan, eşi Buse Varol’un bir projede yer alacağını açıklamıştı. Yetenekli şarkıcı kardeşinin vefatının ardından planlarını rafa kaldırdı. Selçuk Tektaş’ın ölümünün üzerinden 2,5 ayın geçmesinin ardından ünlü çiftten sürpriz haberler gelmeye başladı.

Buse Varol ekranlara mı dönüyor?

Tv100'ün haberine göre; Alişan’ın eşi Buse Varol’a Acun Ilıcalı’dan teklif gittiği iddia ediliyor. Ayrıca Varol’un Kırmızı Oda dizisinin oyuncu kadrosuna katılacağı da söyleniyor. Bu iddiaların ardından gözler Alişan ve Buse Varol çiftine çevrildi.

Kırmızı Oda dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu!

 Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinde esinlenilerek hayata geçirilen Kırmız Oda dizisi yaşanan olayları ekranlara taşıyor. Her hafta cuma günü TV8 ekranlarında izleyici ile buluşan Kırmızı Oda dizisi gündeme damga vurmaya devam ediyor.

acun-ve-buse-uqxd.jpg

2012 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasına katılan Buse Varol, bambaşka bir kariyere adım attı. ‘Tozlu Yollar’ isimli dizide Şerife karakterine hayat veren Varol, ‘Arka Sokaklar’ dizisinde Yasemin karakteri ile ekranlara çıktı. Ardından ‘Dostlar Mahallesi’ isimli dizide Bahar karakterini canlandırdı. 2018 yılında Alişan ile evlenen Buse Varol’un Kırmızı Oda dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olacağı yönündeki iddialar gündeme geldi. Varol’un hayranları ise ünlü oyuncunun teklifi kabul edip etmeyeceğini şimdiden merak ediyor.

Kaynak: TV100