Acun'un Eski Eşi Şeyma Subaşı’nın Direk Pozu Olay Yarattı

Acun'un Eski Eşi Şeyma Subaşı’nın Direk Pozu Olay Yarattı

Magazin dünyasının çok önemli isimleri arasında yer alan Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından paylaştığı görsel insanlar içerisinde oldukça konuşuldu. Şeyma Subaşı’nın yaptığı gönderim gündeme adeta bir bomba gibi düştü.

A+A-

 

Sosyal Medya fenomeni ve Acun Ilıcalı’nın eski eşi olan Şeyma Subaşı, yapmış olduğu direk dansı sonrasında verdiği poz ile adet bir bomba etkisi yarattı. Şeyma Subaşı’nın gönderisinin altına ‘’ Keşke giyinik olsaydın, hiçbir şey giymese de olurmuş’’ gibi bir çok yorum geldi.

Uzun bir süredir Mısırlı erkek arkadaşı Mohammed Al Saloussi ile beraber olan Şeyma Subaşı, son zamanlarda yaptığı gönderiler ile kendisinden bir hayli söz ettirmektedir.  En son yapmış olduğu direk dansı sonrasın vermiş olduğu pozlar ise magazin dünyasında adeta bir deprem etkisi yarattı.

Şeyma Subaşı, sık sık spor yapması ile birlikte sporuna ve sağlığına dikkat etmesi de hayranlarının gözünden kaçmadı. Ancak sporcu atleti ve iç çamaşırı giymeden vermiş olduğu direk dansı pozu oldukça dikkat çekti.

Şeyma Subaşı’nın Pozu

Magazin dünyasına Acun Ilıcalı ile birlikteliğinde giren Şeyma Subaşı, son zamanlarda sosyal medya fenomeni olarak bilinmemektedir. Yurtiçi ve yurtdışında pek çok hayranı bulunmaktadır. 

Ancak Subaşı’nın, Instagram üzerinde paylaştığı en son fotoğrafı gündemin merkezine oturdu. Direk dansı yaparken giydiği sporcu atleti ve bikini altı bütün magazin dünyasında konuşulmaya başladı. Ünlü fenomene takipçileri arasından birden fazla yorum geldi. Hayranlarının birçoğu bu pozu beğenmezken, bazıları da çok beğendi.