Ada Masalı Dizisi Hayranları Adeta Haykırdı! O Karara Karşı Çıktılar..

Ada Masalı Dizisi Hayranları Adeta Haykırdı! O Karara Karşı Çıktılar..

Star ekranlarının sevilen dizisi Ada Masalı'nın hayranları dizi hakkında alınan o karara karşı çıktı. Dizinin sevenleri tepkilerini sosyal medyadan haykırırcasına dile getirirken, bu konuda kısa zaman çok sayıda tweet paylaşıldı.

A+A-

Son zamanlarda çok kötü reyting sonuçlarıyla yüzleşmek zorunda kalan Ada Masalı dizisi buna rağmen herhangi bir final kararı almadı. Dizi her şeye rağmen yayın hayatına devam etse de, bunun için hiç istenmeyen bir karar almak zorunda kaldı. Sevilen dizi aylar sonra ilk kez yayın gününü değiştirdi.

Ada Masalı dizisinin hayranları isyan etti!

Ada Masalı dizisinin hayranları sonunda isyan etti. Ada Masalı dizisinin hayranları dizilerinin her zaman olduğu gibi salı günü ekrana gelmesini istese de, Star TV bu tepkilere herhangi bir karşılık vermedi. Ada Masalı dizisinin yayın gününü tüm itirazlara rağmen salı günüden çarşamba saat 20:00'e taşıdı.

Ada Masalı dizisi yerine o geldi...

Star TV Ada Masalı dizisinin yerine ekleyeceği projeyi de çok kolay buldu. Bundan sonra salı günleri Ada Masalı yerine ilginç senaryosu ile dikkat çeken ve yayın hayatına henüz çok yeni başlayan Sana Söz dizisi yayınlanacak. Kanalın bu değişikliği Ada Masalı dizisinin kötü giden reytinglerini düzeltmeye çalıştığı için aldığı tahmin ediliyor.