Ada Masalı Dizisi Son Çare Gün Değiştirdi! Her An Final Haberi Gelebilir..

Ada Masalı Dizisi Son Çare Gün Değiştirdi! Her An Final Haberi Gelebilir..

Star TV ekranlarının yaz dizilerinden olan Ada Masalı yeni gelen haberlere göre gün değiştirdi. Dizinin gün değiştirme sebebi henüz açıklanmazken, dizinin seyircileri projenin final olmasından korkuyor. İşte Ada Masalı dizisinin yeni yayın günü ve daha fazlası...

A+A-

Salı akşamları izlemeye alıştığımız Ada Masalı dizisi çok kritik bir karar aldı. Yaz aylarında başlayan ve romantik komedi bir senaryoyu anlatan Ada Masalı dizisinin günü bugünden itibaren değiştirildi. Ada Masalı dizisi artık salı günleri değil o günlerde izleyicileri ile buluşacak.

Ada Masalı dizisi yayın gününü değiştirdi!

Ada Masalı dizisinin yeni yayın günü birçok iddialı projenin yayın günü olan çarşamba oldu. Ada Masalı dizisi bu haftadan itibaren çarşamba akşamları ekrana gelecek. Dizinin yayınlandığı kanal ve saatte şimdilik herhangi bir değişiklik yok.  Proje senaryosunda kaldığı yerden devam edecek. 

Ada Masalı dizisi her an final kararı alabilir..

Ada Masalı dizisi reytinglerini düzeltmek için son çare olarak yayın gününü değiştirdi. Eğer dizi yeni gününde de istediği reyting oranlarına ulaşamaz, hatta daha fazla kayba uğrarsa final kararı almasına kesin gözüyle bakılıyor. Ada Masalı'nın acilen reytinglerini toparlaması gerekiyor. Dizinin final olup, olmayacağı bu hafta ki yeni bölümden sonra gelecek reyting sonuçlarıyla beraber belli olacak gibi.

Bakalım Ada Masalı ekranlara devam edebilecek mi?