Ada Masalı Final Bayrağını Sallamak Üzere! Star TV Dizisi Ekranlara Veda İçin Gün Sayıyor!

Ada Masalı Final Bayrağını Sallamak Üzere! Star TV Dizisi Ekranlara Veda İçin Gün Sayıyor!

Ada Masalı'nın geldiği son nokta oldukça üzücü. İzleyiciler, dizinin final yapacağını kabullenmeye başladı. Peki Star TV'nin sevilen yaz dizisi ne zaman bitecek? Haziran ve Poyraz arasındaki aşk dizinin kurtuluş için son çaresi gibi gözüküyor. Ada Masalı senaryosu değişecek mi?

A+A-

Ada Masalı, yaz dizileri arasında en gözde yapımlardan biriydi. Star TV'nin sınırlı sayıdaki aktif projesinden biri olan bu dizi, başarılı bir performans sergiliyordu. Ancak son dönemde reytingleri azaldı. Sıralamalarda geriye düşmeyen Ada Masalı için tek bir yol var gibi gözüküyor. Kanal, diziye final yaptırmamak için senaryosunu değiştirmeye bile razı. Ada Masalı dizisi bitiyor mu?

Ada Masalı'nda Aşk Fırtınası!

Dizinin final yapmaması adına Haziran ve Poyraz'ın arasındaki aşk iyice derinleşecek. İkilinin ilişkisinde hızlı bir gelişme meydana gelecek. Bu nedenle izleyicilerin diziyi daha fazla izleyeceği düşünülüyor. Tüm bu gelişmeler dahilinde yapımda başka ne gibi olaylar meydana gelir bilinmemekte.

Ada Masalı Finale Çok Yakın

Dizinin bu birkaç haftalık hamlesi de sonuç getirmez ise Ada Masalı dizisi final yapacak. Şimdiden final senaryosu dahi hazırlandı. Olası bir başarısızlık anında dizinin sona ermesi için çalışmalara başlanması muhtemel gözüküyor. Ekrana geldiği günden bu yana ilgiyle takip edilen yaz dizisi, artık eski heyecanını kaybetmiş durumda. Yetkililerin bir şekilde bu heyecan dozunu yükseltmesi gerekiyor. Aksi halde Star TV bir dizisini daha kaybedecek.