Afili Aşk Senaristinden Yeni Bir Dizi Geliyor!

Afili Aşk Senaristinden Yeni Bir Dizi Geliyor!

Türkiye dışında yurt dışında da yayınladığı dönem yoğun ilgi gören Afili Aşk dizisi, kemik izleyici kadrosuna sahip olmuştu. Bunun dışında dizinin senaristi Barış Erdoğan’dan yeni bir proje geliyor. Bu haber İzleyicileri de bir hayli sevindirdi. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

Bir yaz dizisi olan Afili Aşk yayınladığı dönem izleyicilerden tam not almıştı. Alınan bilgiye göre 2019 yılında ekranlara gelen dizinin senaristi yeni bir projeye imza atmaya hazırlanıyor.

Afili Aşk Senaristi Bomba Haberi Duyurdu

Afili Aşk dizisi konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir yapım olmuştu. Dizinin başrol oyuncuları Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul da bu dizi ile birlikte kariyer merdivenlerini hızla tırmandı. Eğlenceli bir romantik komedi olan dizi yurt dışında da yoğun ilgi odağı oldu. Alınan bilgiye göre Afili Aşk’ın senaristinden şimdi yeni bir proje daha geliyor. Yeni projenin adı ise Bir Yaz Dizisi oldu. Ayrıca İlayda Alişan ve Burak Yörük dizinin dizinin başrol oyuncuları olacak.

Bir Yaz Dizisinin Detayları Belli Oldu

Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin üstleneceği Bir Yaz Dizisi, şimdiden merak söz konusu oldu. Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak olan dizi genç oyunculara kadrosunda yer verdi. Daha önce birçok projede yer almış olan Burak Yörük ve İlayda Alişan, kısa zamanda kamera karşısına geçecek. İkilinin hayranları ise çekimlerin ne zaman başlayacağını merak ediyor.

Etiketler :