Aile Dizisinin Senaryosu Değişiyor! Aile Dizisi Sil Baştan Değişiyor

Aile Dizisinin Senaryosu Değişiyor! Aile Dizisi Sil Baştan Değişiyor

Alınan bilgiler neticesinde yeni bir proje olarak ekranlara gelen aile dizisinin senaryosunun değişeceğine yönelik bilgi paylaşımının gündeme gelmesinin ardından ekran başındaki izleyiciler ise böyle bir şey mümkün olup olmadığını araştırıyor ve işte haberin tüm detayları..

A+A-

Yayınlandığı günden bu yana kemik izleyici kadrosu ile yoluna devam eden aile dizisi alınan bilgiler neticesinde magazin gündemine bomba gibi düşmeyi başardı. Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya’yı buluşturan Aile dizisinin yeni bir hamle yaptığına dair bilgi paylaşımının gündeme gelmesinin ardından ekran başındaki seyirciler ise yeni hamlenin ne olduğunu merak ediyor ve işte haberimizde sizler için derledik..

Aile dizisinde neler oluyor?

Alınan bilgiler neticesinde ekran başındaki izleyicilerin büyük ilgisini çeken aile dizisinin yeni bölümünde neler olacağı merak söz konusu olsa da bu konu hakkında net bir bilgi paylaşımının gündeme gelmemesi dikkatlerden kaçmadı ve ekran başındaki izleyiciler ise dizinin yeni bölüm fragmanını merak ile beklediklerini sosyal medya hesaplarından dile getirse de diziye dair net bir detay daha ortaya çıktı. Bunun ile birlikte alınan bilgiler neticesinde aile dizisinin oyuncu kadrosuna yeni isimlerin dahil olacağına dair bilgi paylaşımı gündeme gelir iken kimlerin bu projeye dahil olacağı da şimdiden merak söz konusu olsa da kanal ve yapım ekibi suskunluğunu koruyor.

Etiketler : ,