Akaryakıt Fiyatlarında Motorine Yok Artık Dedirtecek Zam! Tabelalara Az Önce Yansıdı

Akaryakıt Fiyatlarında Motorine Yok Artık Dedirtecek Zam! Tabelalara Az Önce Yansıdı

Siz de aracınızın motorunu koruyun ve yakıt verimliliğini artırın. İstanbul'da güncel benzin ve motorin fiyatlarına göz atın. Tasarruflu sürüş için ipuçları burada!

A+A-

Güncel olarak İstanbul Anadolu Yakası'nda akaryakıt fiyatlarına bir yenisi eklendi. Bir litre benzin fiyatı, 38.55 TL'ye yükseltildi. Motorin litre fiyatı ise 40.06 TL oldu. Ayrıca, Anadolu Yakası'nda LPG litre fiyatı da 17.35 TL olarak güncellendi.

İstanbul Avrupa Yakası Akaryakıt Fiyatları

22 Eylül Cuma günü itibariyle İstanbul Avrupa Yakası'nda benzin litre fiyatı 38.60 TL'ye çıktı. Motorin litre fiyatı da 40.12 TL olarak güncellendi. Ayrıca, Avrupa Yakası'nda LPG litre fiyatı 17.38 TL olarak belirlendi.

benzinn-057.jpg

Ankara Akaryakıt Fiyatları

Başkent Ankara'da da akaryakıt fiyatlarına yönelik güncellemeler yapıldı. Bir litre benzin fiyatı 39.19 TL'ye çıktı. Motorin litre fiyatı ise 40.67 TL oldu. Ankara'da LPG litre fiyatı da 17.45 TL olarak güncellendi.

İzmir Akaryakıt Fiyatları

İzmir'de de benzin ve motorin fiyatlarında artışlar yaşandı. Bir litre benzin fiyatı 39.29 TL'ye yükseldi. Motorin litre fiyatı ise 40.84 TL olarak belirlendi. İzmir'de LPG litre fiyatı da 17.55 TL olarak güncellendi.

benzinnn-065.jpg

Akaryakıt fiyatlarındaki bu son güncellemelerle birlikte sürücüler yakıt masrafları konusunda daha dikkatli olmalıdır. Yakıt verimliliği sağlayarak ve alternatif ulaşım yöntemlerini düşünerek tasarruf edebilirler. Güncel akaryakıt fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için yerel akaryakıt istasyonlarını ziyaret etmek veya güncel haberleri takip etmek önemlidir.