Akıncı Dizisi Ekranlara Veda Etmeye Hazırlanıyor! Dizinin Finaline Kaç Bölüm Kaldı?

Akıncı Dizisi Ekranlara Veda Etmeye Hazırlanıyor! Dizinin Finaline Kaç Bölüm Kaldı?

Akıncı dizisinin büyük bir heyecanla başladığı ancak beklentileri karşılayamadığı bilinmekte. Dizinin yakında final yapacağı da ortaya çıktı. Hal böyle iken Akıncı dizisi ne zaman final yapacak? Akıncı dizisi final tarihi belli oldu ve dizi yayından kaldırılıyor. İşte izleyicilerin merakla beklediği final...

A+A-

Akıncı dizisinin her hafta ekrana geldiği fakat bir türlü hedeflenen reyting oranlarına sahip olamadığı görülüyor. Hali hazırda dizinin final kararı vermesi de gidişatı iyice zorlaştırdı. Artık izlense de izlenmese de dizi final bölümüne kadar devam edecek. Ondan sonra ki süreçte ise final yaparak ekranlara veda etmesi bekleniyor. Peki Akıncı dizisi ne zaman final yapacak?

Akıncı Dizisinin Final Tarihi Belli Oldu!

Akıncı'nın final yapmasına yaklaşık 4 bölüm kaldı. 4 bölüm sonra Akıncı dizisini bir daha izleyemeyeceğiz. Final bölümünde neler yaşanacağı merak ediliyor. Hızlı başlayıp aynı hızla biten dizinin beklentileri karşılayamadığı görüldü.

Reyting Kaybı Diziyi Bitirdi!

Reytinglerde ilk bölümden sonra önemli bir düşüş yaşanması, diziyi ayakta tutamadı. Çeşitli oyuncu transferleri ile durum telafi edilmeye çalışılsa da yeterli olmadı. Akıncı dizisinin önümüzdeki haftalarda final yapacağı bilinmekte. 4 bölüm sonra ekranlardan ayrılacak. İzleyiciler ise böylesine bir dizinin nasıl biteceğini anlayamadı. Çünkü dizi o kadar güzel gidiyordu ki senaryosu da oldukça özgündü. Ancak görülen o ki kemik izleyici kitlesi dışında ilgi gösteren pek de fazla kişi yokmuş.

Etiketler : ,