Akıncı Dizisi RTÜK ve Bakanlığı Harekete Geçirdi! Akıncı Dizisi Yayından Kalkıyor...

Akıncı Dizisi RTÜK ve Bakanlığı Harekete Geçirdi! Akıncı Dizisi Yayından Kalkıyor...

ATV ekranlarının sevilen dizisi Akıncı yayınlandığı sahnelerle akıllara durgunluk getirdi. ATV ekranlarının sevilen dizisi Akıncı yayınlanan sahneler ile Adalet Bakanlığını harekete geçirdi. Adalet Bakanlığı, Akıncı dizisinde yayınlanan o sahnelere müdahale etti.

A+A-

Akıncı dizisi yayınladığı o sahne ile Adalet Bakanlığı dışında izleyiciyi de zora soktu. Bu sahnelere bürokratikler müdahale etti. ATV ekranlarında yayınlanan Akıncı dizisi son bölümünde gündem yarattı. Dizi yayınladığı bir sahne ile Adalet Bakanlığını harekete geçirdi. Yayınlanan o sahne hakkında detaylar ise Adalet Bakanlığının düğmeye basması ile ortaya çıktı.

1 Ocak 2021 Cuma günü yayın hayatına başlayan Akıncı dizisi ATV ekranlarının kilit yapımlarından biri haline geldi. Dizinin yayınlandığı son bölümündeki bir sahne ise Adalet bakanlığını harekete geçirdi. Adalet Bakanlığı dışında bürokratik mücadelede o sahneye dur demek için harekete geçti.

Sıra dışı kostümleri ve farklı senaryosu ile izleyiciyi kendini çeken Akıncı dizisi hayran kitlesini giderek artırıyor. Son bölümünde yaşanan bir sahne ise akıllara durgunluk verdi. Adalet Bakanlığı, Akıncı dizisinin yayınladığı son sahne ile düğmeye bastı. Aksiyon dizileri arasında yerini alan Akıncı dizisinin yönetmen koltuğunda Veli Çelik bulunuyor.

akinci-dizisi.jpg

Dizinin senaryosu ise Hakan Kandal'a ait. Büşra Develi, Yıldıray Şahinler, Şükrü Özyıldız ve Tolga Tekin’in başrol aldığı dizi yayınlandığı son bölümü ile Adalet Bakanlığını harekete geçirdi. Dizinin son bölümünde çekilen bir sahne ile Bakanlığın kırmızı düğmeye basmasına neden oldu.

Akıncı dizisi hakkında Adalet Bakanlığı’nın sahne ile alakalı hukuki süreç başlattı söyleniyor. ATV ekranlarının sevilen Akıncı dizisinin son bölümünde yayınlanan sahne izleyicilerin de tahammülünü zorladı. Dizinin cezaevi sahneleri Adalet Bakanlığını harekete geçirdi.

Yayınlanan bu cezaevi sahneleri izleyicinin de yoğun tepkisi ile karşı karşıya kaldı. Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkif Evleri Genel Müdürü Yunus Alkaç dizinin cezaevi sahnesine tepki gösterdi. Sosyal medya üzerinden açıklama yapan Yunus Alkaç, Akıncı dizisinde canlandırılan cezaevi sahnesi ile alakalı hukuki sürecin başlatıldığını duyurdu.

Öte yandan reyting için ceza infaz kurumları ile birlikte personellerin zan altında bırakıldığını söyleyen Alkaç, bu sahnenin farklı algılara sebebiyet verdiğini dile getirdi. Bundan dolayı dizi ile alakalı her türlü hukuki işlemi başlattıklarını ifade etti