Akıncı Dizisi Senaryo Değişikliğine Gitti! Başrol Diziden Ayrıldı!

Akıncı Dizisi Senaryo Değişikliğine Gitti! Başrol Diziden Ayrıldı!

Akıncı dizisindeki büyük değişiklik sonucunda Büşra Develi'nin diziden ayrıldığı öğrenildi. Beyza karakterine hayat veren başrol oyuncusunun bu ayrılığı çok konuşulacak. Ayrıca Akıncı dizisinin senaryosunda da belli başlı değişimler yaşanıyor. Dizi artık farklı bir seyir halinde olacak.

A+A-

Akıncı dizisi, kaybettiği reytinglere tekrar sahip olabilmek adına önemli değişikliklere gitti. Süper kahraman dizileri arasında gösterilen ve şu an kendi kategorisinde rakibi bulunmayan yapımın artık daha farklı bir senaryo ile karşımıza çıkacağı iddia edildi. Dizinin başrol karakteri dahi hayatını kaybetmişken, izleyiciyi neler bekliyor hemen göz atalım.

Akıncı Dizisinde Büyük Ayrılık

Akıncı dizisinin başrol oyuncuları arasında gösterilen Büşra Develi'nin diziden ayrılacağı konuşuluyor. Canlandırdığı Beyza karakteri artık dizide yer almayacak. Diziden ölerek ayrılan başarılı ismin bundan sonraki süreçte Akıncı'yı tek bırakacağı öğrenildi. Ancak Akıncı dizisindeki bu gelişmenin bir nedeni olmalı.

Akıncı'nın Senaryosu Değişiyor!

Önceden düşmanlarla mücadele etmek adına bir genel senaryosu olan dizinin şimdi ise intikam temalı ilerleyeceği öğrenildi. Başarılı yapımın Beyza'nın ölümünden konu edinerek Akıncı'yı kullanacağı biliniyor. Bu şekilde daha fazla izlenebileceğini düşünülmekte. Ancak önümüzdeki bölümlerde reyting oranlarına bakıldığında bu sonuç çok daha belirgin şekilde gözler önüne serilecek. Eğer bu değişimden güzel bir geri dönüş alınırsa da dizinin yeni sezonda devam etme ihtimali daha da artacak. Akıncı dizisi, şu an için ortalama bir değere sahip. Gelişmeler yakın zamanda ortaya çıkacaktır.

Etiketler : ,