Akrep Dizisi Hakkında Son Karar Verilmek Üzere! Final Yolu Gözüktü..

Akrep Dizisi Hakkında Son Karar Verilmek Üzere! Final Yolu Gözüktü..

Star TV ekranlarının bu sezon ekrana gelen iddialı dizileri arasında bulunan Akrep sona doğru gitmeye başladı. Haftalardır reytinglerde istediğini alamayan dizinin ne zaman ekranlara veda edeceği araştırılmaya başlandı

A+A-

Akrep dizisinde neler oluyor ?

Star TV ekranlarında sezon ortalarında izleyicilerinin karşısına çıkmaya başlayan, ekranlara geç gelmesine rağmen yine de reytinglerde adını gösteren Akrep dizisi birkaç haftadır çok zor günler geçiriyordu. Şimdilerde reyting listelerinde adını bile zor gördüğümüz diziyle ilgili en çok merak edilen konu finalin yaklaşıp, yaklaşmadığı. Her ne kadar reytingler çok kötü gitse de, bugüne kadar herhangi bir resmi final açıklaması gelmedi.

Akrep dizisi final olabilir mi?

Evet, şimdiye kadar ki en çok merak edilen konunun cevabı şöyle..

Akrep dizisi ile ilgili şimdiye kadar herhangi resmi bir açıklama gelmese de, bilindiği üzere bu sezon birçok dizi reyting kurbanı oluyor. Bu reyting kurbanı olan dizileri ile Akrep dizisinin reytinglerine baktığımızda arada çok bir fark yok. Yani Akrep dizisi gelecek haftalarda büyük bir atağa geçmezse final yolu gözükmüş gibi görünüyor. Final kararının açıklanmasına da çok az kaldığı düşünülüyor, çünkü bu sezonun bitmesine çok az bir zaman kaldı. Mayıs ayının sonlarına doğru dizilerle ilgili iddialar kesinleşecek.