Akrep Dizisinde Büyük Yüzleşme İzleyenleri de Etkiledi! Akrep'te Neler Yaşanıyor?

Akrep Dizisinde Büyük Yüzleşme İzleyenleri de Etkiledi! Akrep'te Neler Yaşanıyor?

Akrep dizisinin yeni bölümünde yaşananlar adeta reytingi toparlamak için önemli bir etki sağladı. Dizide Ahmet ve Şahin arasındaki tartışmadan Perihan'ın Aras'la olan konuşmasına kadar pek çok olay yaşanıyor. Akrep dizisine yaşanacak olayların perde arkasında neler oluyor?

A+A-

Akrep dizisinin reytingleri istenilen seviyede olmasa da olaylardaki akış hız kesmeden devam etmekte. Özellikle de diziyi yakından takip edenler bunu fazlasıyla görmekte. Dizinin son bölümlerinde yaşanan bazı olaylar her şeyin seyrini değiştirebilir. Öyle ki artık izleyiciler de eski dizilerini izlemeye geri başlayabilir. Olayların ciddi bir boyuta varması da reytingleri olumlu etkileyebilir. Çünkü uzun zamandır bu kadar kritik sahneler çekilmemişti.

Şahin ve Hakan Yüzleşecek!

Dizinin yeni bölümünde şantaj yapmaya çalışan Hakan, Şahin karşısında çok fena yanılıyor. Büyük bir hata ettiğini anlasa da iş işten geçmiş olacak. Peki ne konuda şantaj yapacak? Duru ve Aras'ın öpüşme görüntülerini ele geçirdiği için eline büyük bir koz geçtiğini düşünüyordu. Bunu değerlendirmek için ise Şahin ile irtibata geçer. Ancak yapmaya çalıştığı tehdit ve şantajlar boşa çıkacaktır.

Perihan Gerçekleri Öğreniyor

Dizide Perihan'ın Can'ın babasının kim olduğunu öğrenmesi diziye damgasını vuracak. Aras'ın Can'ın babası olması karşısındaki şaşkınlığını izleyeceğiz. Ahmet konusunda Aras'la önemli bir anlaşmaya imza atabilir. Bu anlaşmaya ne kadar fazla sıcak baktığını bildiği için yüksek ihtimalle kabul edecektir.

Etiketler : ,