Aldatmak Dizisi Başrol Oyuncusu Dayanmıyor! İki Başrol Oyuncu Birden Diziyi Terk Etti..

Aldatmak Dizisi Başrol Oyuncusu Dayanmıyor! İki Başrol Oyuncu Birden Diziyi Terk Etti..

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Aldatmak, 47. bölüm sonrasında büyük bir sürprizle karşılandı. İki başrol oyuncusu diziye veda etti ve seyirci bu ayrılığa anlam veremiyor. İşte detaylar...

A+A-

Aldatmak Dizisi Başrol Oyuncuları Ayrıldı: Seyirci Ne Oluyor?

Perşembe akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden biri olan Aldatmak, son bölümleriyle büyük bir dikkat çekiyordu. Ancak 47. bölüm sonrasında gelen ayrılık haberleri, dizinin hayranlarını şaşkına çevirdi. İşte detaylar:

Aldatmak dizisinin başrollerinde Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu, Cem Bender, Berkay Ateş, Yusuf Çim, Caner Şahin, Asena Girişken, Feyza Sevil Güngör ve Nursel Köse gibi deneyimli oyuncular bulunuyordu. Ancak son zamanlarda diziye veda eden başrol oyuncularıyla gündemde.

Dizi, TIMS&B Productions tarafından üretilirken yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar üstleniyordu. Ancak son bölümlerde yaşanan gelişmeler diziyi hayranlarını şaşırttı.

Aldatmak Dizisinin Konusu ve Değişen Hikayesi

Aldatmak dizisi yeni sezonunda hikayesini değiştirerek farklı bir yöne evrildi. Bu değişikliklerle birlikte diziye yeni karakterler ve sürpriz isimler eklenmişti. Ancak bu değişiklikler dizinin seyirci kitlesi arasında karışıklığa neden oldu.

Dizinin son bölümlerinde İlknur karakterinin vurulduğu haberi büyük yankı uyandırdı. Behram cinayeti çözülmeye çalışılırken Güzide karakteri de büyük bir kaosun içine sürüklendi.

Başrol Oyuncularının Ayrılığı

Son kulis dedikodularına göre, dizinin Zeliş karakterini canlandıran Selin Kahraman ve Mualla karakterini canlandıran Nursel Köse, önümüzdeki bölümlerde diziden ayrılacaklar. Bu ayrılık haberi, Aldatmak dizisinin tutkulu izleyicileri arasında büyük bir etki yarattı.

Aldatmak dizisinin 48. bölümü Perşembe akşamı saat 20.00'de ATV ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Seyirciler, başrol oyuncularının ayrılığı sonrasında neler olacağını merakla bekliyor

Etiketler : ,