Aldatmak Dizisi Finalin Kapısını Araladı! ATV Dizisi Final Kararı mı Verdi?

Aldatmak Dizisi Finalin Kapısını Araladı! ATV Dizisi Final Kararı mı Verdi?

ATV dizisi Aldatmak'ta son bölüm özetine dair bilgiler verildi. Sevilen yapımdaki son durum ve dahası ortaya çıktı. Diziyle ilgili bizleri başka neler bekliyor açıklayacağız. Dizinin final yapacağı yönündeki iddia, yayınlanan bir sahne ile ortaya çıktı. Vahide Perçinli dizi sona mı erecek?

A+A-

ATV'de ekrana gelen Aldatmak dizisinde yaşananlar gözler önüne serildi. Sevilen yapımın son bölümünde öyle olaylar oldu ki dizinin final yapabileceği dahi düşünüldü. Güncel gelişmeler gözler önüne serilecek. Dizinin neden final yapacağıyla ilgili çeşitli detaylar ortaya çıktı. Reytingler eskisi gibi iyi değil.

Dizi Final Yapar mı?

Aldatmak dizisinde oynayan Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu, Yusuf Çim ve Feyza Sevil Güngör'ün güzel performansına rağmen dizinin final yapacağı konuşuluyor. Dolayısıyla bu noktada nasıl bir karar verileceği yakında belli olacak.

Aldatmak Son Bölüm Özet

Tarık, Öykü'yü alıp giderek Yeşim'e ders vermek ister. Kızıyla rahat edebileceği tek yer Ozan'ın terk ettiği evidir. Öykü'nün durumdan çok etkilenip üzüldüğünün farkında olan Tarık, kızını annesinden uzak tutmak konusunda tereddüt yaşar.

Oylum onu çok mutlu edecek bir haber alırken aynı zamanda hayal kırıklığıyla karşı karşıya kalır. Annesine gerçekleri itiraf etmekten korkarken, Tolga'nın bu yalanların gölgesinde yaşamaya tahammülü gittikçe azalmaktadır.

 

Sonunda hayatını yoluna koyan Ozan yeniden annesinin yanına taşınır. İş yerinde fark ettiği ters bir durumu Oltan'a anlatmak isterken Oltan'ı Yeşim'le baş başa yakalar. Ozan, ortaya çıktığında dengeleri yeniden değiştirecek bu bilgiyle ne yapacaktır?