Aldatmak dizisinin başrol oyuncusu Kadrodan ayrılıyor mu? Açıklama yapıldı

Aldatmak dizisinin başrol oyuncusu Kadrodan ayrılıyor mu? Açıklama yapıldı

Perşembe akşamları ekranlara gelen ve yayınlandığı günden bu yana çok iyi reyting sonuçları alarak yoluna devam eden aldatmak dizisi ile alakalı birtakım gelişmeler gündeme geldi ve işte haberin tüm detayları..

A+A-

Gerek konusu gerek ise oyuncu kadrosu ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi Başaran ve yayınlandığı günden bu yana çok iyi reyting sonuçları alarak yoluna devam eden aldatmak dizisi 21. bölümü ile ekranlara geldi ve ekran başındaki izleyiciler ise dizinin kaliteli bir yapım olduğunu ifade etse de başrol oyuncusunun ayrılacağına yönelik bir takım iddialarda yine gündeme geldi ve işte haberimizde sizler için derledik..

Aldatmak dizisinde neler oluyor?

Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu, Yusuf Çim, Cem Bender, Caner Şahin, Feyza Sevil Güngör, Defne Samyeli ve Asena Girişken gibi yetenekli oyuncuların başrollerinde yer aldığı aldatmak dizisi yeni bölümü ile olay oldu. Aldatmak dizisinden son gelen iddialara göre kadroya sonradan dahil olan Avukat Elmas yani güzel oyuncu Defne Samyeli’nin Kadrodan ayrılacağına yönelik bir takım iddialar gündeme gelmişti Fakat bu iddiaları doğrular nitelikte bir açıklama yapılmamıştı Şimdi ise ünlü oyuncunun Kadrodan ayrılacağının kesinleştiği yönelik bilgi paylaşım gündeme gelirken ekran başındaki izleyiciler ise böyle bir şeyin doğru olup olmadığını merak ettiklerini ifade etti.

Etiketler : ,