Alev Alev Dizisi Reytingleri Dibi Görebilir! Yeni Diziler Yayın Hayatına Başladı!

Alev Alev Dizisi Reytingleri Dibi Görebilir! Yeni Diziler Yayın Hayatına Başladı!

Alev Alev dizisiyle aynı gün yayınlanan bazı yapımlar dizinin reytinglerini tehdit ediyor. Reytingler bu hafta düşebilir. Çünkü izleyicinin daha fazla seçenek şansı olacak. Bir yandan da Camdaki Kız dizisinin yayın hayatına başlayacak olması dizi severlerin dikkatini çekiyor. Bakalım gerçekten de Alev Alev dizisinin reytingleri düşecek mi?

A+A-

Alev Alev dizisindeki büyük bekleyiş sürüyor. Dizinin her hafta yeni bir rakip yapımla karşılaşması izleyicinin dikkatini dağıtmakta. Eğer dizi etkili sahnelere yer vermez ise elindeki reytinglerin bir kısmını kaybedebilir. Elbette bunun önüne geçmek için önlem alması gerekiyor. Fakat senaryoda da önemli değişiklikler yapması gidişatı bozar. Peki Alev Alev dizisi ne yapacak?

Alev Alev'in Rakipleri İddialı!

Alev Alev dizisi ile aynı gece yayınlanan Bir Zamanlar Kıbrıs ile Camdaki Kız dizileri büyük ilgi gördü. Yüksek ihtimalle izleyiciler bu dizilere bir şans verecektir. Bu durumu olabildiğince kısa sürede çözmek isteyen Alev Alev dizisi ise önlem almak zorunda.

Camdaki Kız Görücüye Çıkıyor

Burcu Biricik'in başrolde oynayacağı dizinin fragmanı büyük ilgiyle karşılandı. Ancak Camdaki Kız dizisinin henüz yayın hayatına başlamamasından ötürü dizi henüz potansiyel ilgisini görmedi. Ekrana geldikten sonraki süreçte pek çok diziden reyting elde edebilir. Hali hazırdaki boşluğu iyi bir şekilde doldurursa Alev Alev'in bu süreçten zararlı çıkan diziler arasında olma ihtimali mevcut. Yine de dizi elinden gelenin en iyisini yapacak.

Etiketler : ,