Alev Alev Dizisinden Final Kararı Sonrası Bir Büyük Karar Daha!

Alev Alev Dizisinden Final Kararı Sonrası Bir Büyük Karar Daha!

Finale yaklaşan Alev Alev dizisinden beklenmedik hamle geldi. Düşen reytinglerden dolayı final kararı veren dizi için geri sayım başladı.Finale yaklaşan Alev Alev dizisi için geri sayım başladı. Final adımları atan Alev Alev dizisine veda etmeden önce bir sahnesi izleyiciyi şaşkına çevirdi.

A+A-

Finale yaklaşan Alev Alev dizisi bu sezonun başarılı projeleri arasında yer alıyor. Fakat son dönem izleyici ilgisinin düşmesi sonucu kanal ve yapım ekibi dizinin final yapacağını açıkladı. Dizinin hikayesi ve oyuncu kadrosu izleyiciyi bir dönem ekranlarda tutmayı başardı.

Son haftalarda reytingleri ciddi oranda düşen Alev Alev dizisi 28. bölüm ile birlikte ekranlara veda edecek. Bu final kararının ardından Çiçek ile İskender arasında yaşananlar izleyiciyi ekranlara kilitledi. Hatta dizinin nasıl bir final yapacağı ise şimdiden merak ediliyor.

Finale Yaklaşan Alev Alev Dizisinde Büyük Aşk!

Show TV’de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı ve finale yaklaşan Alev Alev dizisinde büyük aşk gündem oldu. İskender’in Çiçek’e duygularını ifade ettiği sahne sosyal medyada gündem yarattı. Ayrıca Çiçek, duydukları karşısında ne diyeceğini bilmedi. Bir yandan da İskender’in hislerini açıklamasına engel olmaya çalıştı.

İskender’in ilk kez Çiçek’e aşık olduğunu söylemesi izleyiciyi adeta ekranlara sürükledi. Çiçek Bülent cinayetinin şüphelisi olarak gözaltına alındı. Bu durumu öğrenen Rüya, Çiçek’in yardımına gitme kararı aldı. Çiçek de İskender’i kurtarmak için elinden gelen ne varsa yapmaya çalıştı.

Çiçek ve İskender Nasıl Bir Karar Verecek?

Gözaltına alınan Çiçek, İskender için uğraşmaya devam ediyor. İskender ise Çiçek'in suçsuz olduğunu ispatlama aşamasında. Bundan dolayı Çiçek ve İskender nasıl karar verecek? Orta yolu bulup bulmayacakları izleyici tarafından merak ediliyor. Kendini riske atacak olan taraf kim olacak? Alev Alev dizisi 29 Nisan Perşembe akşamı ekranlara gelecek.

Etiketler : ,