Alev Alev Dizisinin Başrolü Diziye Veda Ediyor! Çukur'da Oynamaya Başlayacak!

Alev Alev Dizisinin Başrolü Diziye Veda Ediyor! Çukur'da Oynamaya Başlayacak!

Alev Alev'de oynayan ünlü oyuncu yakında diziden ayrılacak. Başrol karakteri olmasına rağmen farklı bir diziye geçme kararı alan ünlü oyuncu kim? Çukur dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olacağı açıkladı.

A+A-

Alev Alev dizisi, oyuncu kadrosu ve senaryosuyla bomba gibi ilerlemeye devam ederken oyuncu ayrılığı haberiyle sarsıldı. Eğer iddialar doğru ise dizinin başrol karakterlerinden biri Alev Alev'e veda edecek. Peki son zamanlarda dizi için daha da önem kazanan oyuncunun ayrılık sebebi nedir?

Alev Alev Ozan Ayrılıyor!

Berkay Ateş'in canlandırdığı Ozan karakterinin yakın zamanda Alev Alev dizisinden ayrılacağı belirtildi. Başarılı oyuncu, diziden ayrıldıktan sonra farklı bir yapıma geçecek. İzleyenler ünlü oyuncunun hangi diziye geçeceğini de araştırıyor. Ancak şu an bulunduğu dizide önemli bir noktadayken veda etmesi pek de hoş gözükmeyecek. Dizide iyi tarafta yer alan erkek karakterler arasında Ozan'ın yeri bambaşka. Bazı önemli sahnelerde de adından söz ettirmişti. Dizi için kalıcı olmaya başlamışken diziden ayrılması izleyenleri etkileyecek.

Berkay Ateş Çukur'da Oynayacak!

Berkay Ateş, Alev Alev dizisinden ayrıldıktan sonra Çukur dizisine geçiş yapacak. Bu önemli transferin kendisi açısından önemli bir kariyere neden olacağı biliniyor. Çukur, her ne kadar bu sezonda sonra yayın hayatını sonlandıracak olsa dahi önemli oyuncuları kadrosuna katmaya devam ediyor. Dizinin karakter bakımından oldukça zengin oluşu izleyicinin dikkatini çekiyor.

Etiketler : ,