Alişan Durumun Kritik Olduğunu Duyurdu! Alişan hastaneden duyurdu..

Alişan Durumun Kritik Olduğunu Duyurdu! Alişan hastaneden duyurdu..

Ünlü sanatçı Alişan ve kardeşinin korona virüse yakalanmasının hemen ardından Selçuk Tektaş hakkında üzücü haber geldi. Selçuk Tektaş'ın durumunun ciddi olduğu açıklandı. Yoğun bakımda olduğundan ötürü, Alişan abisi için dua edilmesini istedi. Buse Varol'un paylaşımı ise çok konuşuldu. İşte Alişan ve abisinin son durumu...

A+A-

Ünlü türkücü Alişan, geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalanmıştı. Testi pozitif çıkan ünlü ismin yanı sıra abisi Selçuk Tektaş'ın da durumu merak ediliyordu. İki ismin de koronavirüse yakalandıktan sonraki sağlık bilgileri açıklandı. Alişan'ın durumu şu an için iyiyken Selçuk Tektaş adına kötü haber geldi. Hastanede yatması nedeniyle pek çok kişi bu soruyu sordu. Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş'ın sağlık durumu nasıl?

Alişan'ın Abisi Yoğun Bakımda!

Alişan, yaptığı açıklama ile abisinin yoğun bakımda olduğunu duyurdu. Selçuk Tektaş için bol bol dua isteyen Alişan'ın sözleri ise hayranlarını duygulandırdı. Kendilerinin edeceği duanın ona iyi geleceğini söyledi. Bu yüzden sevenlerinden dua istedi.

Buse Varol'un Paylaşımı Çok Konuşuldu!

Buse Varol, Selçuk Tektaş'ın durumundan sonra yaptığı paylaşım ile hayranlarına moral verdi. Paylaştığı yazı severek okunurken, takipçilerden umutlu olunmasını istedi. Koronavirüse yakalanan herkesin sabırlı olması gerektiği ve ümidini yitirmemesinin önemli olduğunu vurguladı. Alişan'dan konuyla ilgili başka ne gibi açıklama yapacak göreceğiz. Şimdilik durumu ciddiyetini koruyor ancak yakın zamanda Alişan'ın bir açıklama daha yapması bekleniyor.

Etiketler :