Alişan Gözyaşlarını tutamadı! Alişan’ın Selçuk Tektaş’a Vedası…

Alişan Gözyaşlarını tutamadı! Alişan’ın Selçuk Tektaş’a Vedası…

Ünlü şarkıcı Alişan ayakta zor durdu. Kardeşini toprağa veren şarkıcı Alişan göz yaşlarını tutamadı. Uzun süredir hastanede tedavi göre Selçuk Tektaş yaşam mücadelesini kaybetti. Dün gerçekleşen cenaze töreni ile birlikte sonsuzluğa uğurlandı. Tektaş ailesi ise ayakta durmakta zorluk çektik. Acılı eş Merve Tektaş yürekleri yaraladı.

A+A-

Tedavi süreci boyunca kardeşini biran olsun yalnız bırakmayan Alişan hastane bahçesinde kardeşi için dua ederek bekledi. Zor durumlardan geçen Tektaş ailesi iyi bir haber beklerken hiç beklemedikleri anda kötü haberi aldılar. Aldıkları acı haberle birlikte yıkılan Tektaş ailesi ve Alişan daha sonra cenazeyi teslim alarak omuzlar üzerinde Teşvikiye Camii’ne getirildi.

“Selçuk Ne Olur Gitme”

Selçuk Tektaş’ın eşi Merve Tektaş cenaze töreninde fenalaştı. Eşinin arkasından feryadı ile yürekleri dağladı. Eşine “Selçuk ne olur gitme” diye seslenen Merve Tektaş ayakta durmakta güçlük çekiyordu. Cenaze törenine birçok ünlü isim katılarak Alişan ve Tektaş ailesinin yanından olduklarını gösterdi. Cenaze törenine katılan ünlüler aynı zamanda açıklamalar yaptı.

Selçuk Tektaş’ın Cenazesine Katılan İsimler…

Ciner Medya Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Tekdağ, Alişan’ın yakın arkadaşı Çağla Şıkel, Melek Baykal, Bülent Serttaş, Burhan Çaçan ve Murat Kurşun gibi isimler cenaze törenine katıldı. Bülent Serttaş herkese “Allah Aşkına Aşı Olun” diyerek çağrıda bulundu. Burhan Çaçan ise, "ÖLÜM HEPİMİZ İÇİN AMA GENÇ OLMASI HEPİMİZİ ÇOK ÜZDÜ" dedi. Alişan ise kardeşini göz yaşları arasında toprağa verdi.

Etiketler : ,