Alişan Ölümden Döndü! Alişan’ın Ölümden Döndüğü Davanın Sonucu?

Alişan Ölümden Döndü! Alişan’ın Ölümden Döndüğü Davanın Sonucu?

3 yıl önce yağ aldırma ameliyatı yaptıran Alişan’ın başına gelen olaylar gündem olmuştu. Ünlü şarkıcı açıklamasında “ölümden döndüm” dedi. Ameliyat sonrası şikayette bulunan Alişan’ın davası sonuçlandı. Davanın sonucu şok etkisi yarattı. Alişan bu sonucu ne diyecek… Alişan’ın başına gelen olayın detayları ve sonucu haberimizde…

A+A-

Ünlü şarkıcı Alişan eşinin hamile olduğu dönemlerde kilo aldığı için göbek yağlarını aldırmak istemişti. Yakışıklı şarkıcı Liposuction “Yağ Aldırma” ameliyatı olmaya karar verdi ama başına gelmeyen kalmadı. Ameliyat sonrası komplikasyonlar gelişti ve ünlü şarkıcı ölümden döndü. Bunun üzerine ünlü şarkıcı yasal yollara başvurdu ve o davanın sonucu açıklandı. Dava 6 ay süreyi geçtiği için dosya takipsizlikle kapatıldı.

Alişan Ölümden Döndü!

Ameliyattan sonra yaşadıklarını anlatan ünlü şarkıcı bakın neler söyledi; "3 yıl önce kilo aldım ve göbeğim fazlalaştı. Doktor arkadaşım bana 'Abi sana liposuction yapalım. 1 ay içinde hem göbeğin hem de yağların gider. Arkadaşım ve sevdiğimiz biri olduğu için güvendik. 3 sene önce ocak ayının ikinci haftasında ameliyat oldum. Normalde o ameliyat 2-2,5 saat sürer ama ben tam 5,5 saat ameliyatta kaldım." Dedi. Daha sonra yaşadıklarını ailesine bile söyleyemediğini ekledi. Ameliyattan sonra evden çıkamadığını 2 gün yatakta kaldığını ve vücudunda morarmaların olduğunu ekledi.

Alişan’ın Davasının Sonucu…

Geçirdiği ameliyat sonra tekrar ameliyat olmak zorunda kalan Alişan gittiği başka doktorlar Alişan’a ameliyatta hata yapıldığı ve iyi ki ölmedin dedi. Şikayetçi olan Alişan’ın davasının sonucuna göre dosya 6 aylık şikayet süresinin dışında başvuruda bulunduğu belirlendi. Şikayet süresini aşan şarkıcının talebi ise Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından reddedildi.

Etiketler : ,