Alişan Sağlık Durumu Hakkında Son Gelişme! Eşi Buse Varol Açıklama Yaptı mı?

Alişan Sağlık Durumu Hakkında Son Gelişme! Eşi Buse Varol Açıklama Yaptı mı?

Ünlü türkücü Alişan'ın virüse yakalanıp apar topar hastaneye kaldırılması hayranlarını endişelendirmişti. Ancak konuyla ilgili ne Alişan'dan ne de eşi Buse Varol'dan bir açıklama geldi. İkili suskunluğunu korurken yaşanan gelişmeler merakla takip ediliyor. Peki Alişan'ın son dakika sağlık durumu iyi mi?

A+A-

Alişan'ın ve abisinin koronavirüse yakalandığı haberi geldi. Ünlü türkücü soluğu bir anda hastanede aldı. Sağlık durumunun nasıl olduğu merak edilirken kendisinden hiçbir şekilde açıklama gelmedi. Bu durum da haliyle hayranlarını telaşa sürükledi. Alişan'ın eşi Buse Varol da konuyla ilgili bir açıklama yapmayınca herkes merak etmeye başladı. Alişan'ın sağlık durumunun kritik olmaması için dua ediliyor. Ünlü türkücü hakkında gelişmeler yakından takip edilmekte.

Alişan'ın Sağlığı İyi mi?

Virüse yakalandığı açıklanan Alişan'dan konuyla ilgili bir açıklama gelmiş değil. Fakat hastaneye gittikten sonraki durumu doktorlar eşliğinde kontrol edildi. Tipik koronavirüs belirtileri yaşadığı için hastaneye gittiği söyleniyor. Ancak şu an için hastaneden ayrıldı mı yoksa tedavisi sürüyor mu bilinmemekte.

Sosyal Medyada Paylaşım Yapmıyorlar

Buse Varol da dahil olmak üzere Alişan'ın ailesi hiçbir şekilde sosyal medya paylaşımı yapmıyor. İkilinin de suskunluğunu koruması büyük üzüntüye neden oldu. Normal zamanda çeşitli paylaşımlar yapan ikilinin bu tavrı hayranlarını heyecanlandırdı. En kısa zaman bir açıklama yapılması bekleniyor. Umarız Alişan için endişelenecek bir şey yoktur. Sevilen ismin en yakın zamanda iyileşmesini bekliyoruz.

Etiketler : ,