Alişan, Son Dakika Haberi ile Yıkıldı. Buse Varol Sessizliğini Bozdu! Selçuk Tektaş’ın Son Durumu Ne?

Alişan, Son Dakika Haberi ile Yıkıldı. Buse Varol Sessizliğini Bozdu! Selçuk Tektaş’ın Son Durumu Ne?

Alişan büyük yıkıldı. Alişan’ın kardeşi Serkan Tektaş yoğun bakıma kaldırıldı. Durumun kritik olduğu bilinen Tektaş’ın ailesi bir an olsun yalnız bırakmadı. Serkan Tektaş’ın sağlık durumu hakkında son açıklamalar. Alişan ve Buse Varol çifti sessizliğini bozdu. Buse Varol’un sosyal medya paylaşımı ne?

A+A-

Geçtiğimiz günlerde Alişan’ın aldığı kötü bir haberler sosyal medya adeta sarsılmıştı. Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş Koronavirüs tedavisi için İstanbul’da özel bir hastaneye kaldırıldı. Sağlık durumunun kötü olduğu bilinen Tektaş yoğun bakıma kaldırılarak entübe edildiği duyurulmuştu. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Alişan’ın eşi Buse Varol’un ise sessiz kalması herkesi tedirgin etti.

Alişan Yasta!

Star TV ekranlarında yayınlanan sabah programının bitmesiyle birlikte Alişan ve eşi tatile çıkmıştı. Kısa bir süre önce kardeşi aynı zamanda menajeri Serkan Tektaş ile koranavirüs’e yakalandığı bilinen ünlü şarkıcı hastalığı ayakta atlatmıştı. Eşi ile başrollerinde oynayacağı dizi için hazırlık yapan Alişan ve Buse Varol çifti kötü haber ile sarsıldı. Alişan’ın kardeşi hastaneye kaldırıldı. Buse Varol ve Alişan çiftinden bir açıklama gelmedi. Sessizliklerini sürdürmeye devam eden çift daha fazla dayanamadı ve Buse Varol Instagram hesabı üzerinden paylaşımda bulundu.

Buse Varol’un Paylaşımı!

Yoğun bakıma kaldırılan Selçuk Tektaş’ın yanından bir an olsun ayrılmayan Alişan hastanede basın açıklaması yaptı ve en son olarak dua istemişti. Acılı aile birbirine destek olmaya çalışıyor. Özellikle Buse Varol’un eltisine sarılarak teselli etmeye çalışması gözlerden kaçmadı. Sessizlikleri devam eden çiftten ilk sessizliğini bozan Buse Varol oldu. Buse Varol kardeşi için şifa istedi.

buse-varol.png

Etiketler : ,