Alişan Takipcilerini Gözyaşlarına Boğdu! Alişan'dan Beklenmedik Paylaşım

Alişan Takipcilerini Gözyaşlarına Boğdu! Alişan'dan Beklenmedik Paylaşım

Alişan, yaptığı sosyal medya paylaşımında annesi ve kardeşi Selçuk Tektaş'ın fotoğrafını paylaştı. Üçünün birlikte çekildiği fotoğrafla ilgili bazı yorumlarda bulundu. Kardeşinden "hayırlı evlat" diye söz eden Alişan, onunla gurur duyduğunu bir kez daha gösterdi. Annesi ve babasına da saygısını belli etti.

A+A-

Alişan, Temmuz ayında hayatını kaybeden kardeşi Selçuk Tektaş'ı sürekli anıyor. Kardeşinin değerini bilen ve onu çok seven Alişan, daima onunla ilgili paylaşımlar yapıyor. Son yaptığı paylaşımda ise annesi ve kardeşinin de yer aldığı bir fotoğraf vardı. Fotoğraftaki tebessümleri hakkında bazı yorumlarda bulunan ünlü türkücü, konuyu kardeşinin vefatına getirdi.

Alişan Yürekleri Sızlattı!

Alişan, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda kardeşinin hayatını kaybetmesi nedeniyle önlerine siyah beyaz bakacaklarını belirtti. Oldukça zor zamanlardan geçen türkücünün annesi ve babası için de güzel sözleri vardı. Birlikte olmaları ve değerlerini bilmelerinin gerektiğini daima vurgulayan türkücü, aynı zamanda kardeşinden de bahsetti. Kardeşi için "cennetlik bir evlat yetiştirmişsiniz" sözünü kullandı. Kimsenin arkasından kötü söz söylemediği ve iyi bir evlat olduğunu belirtti.

Selçuk Tektaş Paylaşımına Rekor Beğeni

Selçuk Tektaş ve annesini paylaşarak içini döken Alişan, beğeni yağmuruna tutuldu. Türkücünün yaptığı paylaşımla beraber hayranları kendisine destek yorumları attı. Geçtiğimiz aylarda kaybettiği abisini anmanın yanı sıra çocuklarına da iyi baktığı biliniyor. Yeğenlerini artık kendi öz çocuklarıymış gibi gördüğünü daima dile getiriyor.

Etiketler :