Alişan ve Buse Varol Çifti Selçuk Tektaş’ı Yalnız Bırakmadı! Buse Varol’un Paylaşımı Herkesi Ağlattı…

Alişan ve Buse Varol Çifti Selçuk Tektaş’ı Yalnız Bırakmadı! Buse Varol’un Paylaşımı Herkesi Ağlattı…

Başarılı oyuncu ve sanatçı Alişan’ın kardeşi henüz hastaneden çıkmadı. Hastane önünden biran olsun ayrılmayan Alişan ve Buse Varol çifti herkesi göz yaşına boğdu. Yaşar İpek’ten herkesi çok sevindirecek haberler geldi. Hastane önünde gözyaşları sel oldu. Alişan’ın kardeşinin durumu hakkında son gelişmeler… Buse Varol’un paylaşımı ve daha fazlası…

A+A-

Alişan ve kardeşi geçtiğimiz haftalarda covid-19’a yakalanmıştı. Alişan hastalığı ayakta atlatırken kardeşi acilen hastaneye kaldırıldı ve yoğun bakıma alındı bu haber ile derinden sarsılan Alişan ve ailesinin göz yaşları sel oldu. Selçuk Tektaş’ın ailesi ve yakınlarının hastane önündeki bekleyişleri hala sürmekte. Tektaş’ın eşi Merve Tektaş hastane önünde gözyaşlarına boğulurken Alişan ve kayınvalidesi kendilerini zor tuttular.

Alişan’ın Eşi Buse Varol’dan Duygusal Paylaşım…

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Buse Varol’dan herkesi hüzünlendiren paylaşım. Güzel sunucu paylaşımına “Tam kapının önünde bekliyoruz ve bizi hissettiğini biliyoruz canımmm Selçuğum…” notunu düştü.  Hastaneden biran olsun ayrılmayan Alişan ve Buse Varol çifti doktorlardan gelecek olan güzel haberleri bekliyor.

60df187186b24726e44d963d.jpg

Selçuk Tektaş’ın Sağlık Durumu Nasıl…

Yaşar İpek hastanede tedavisine devam edilen Selçuk Tektaş’ın sağlık durumu hakkında Alişan’dan bilgi algı. Alınan bilgiye göre sağlık durumu sıkı bir şekilde takip ediliyor. Aynı zamanda Selçuk Tektaş, doktorların beklediği bazı reaksiyonları gösterdiğini söyledi. Tedavisi hala devam eden Tektaş için hepimiz dua edelim çağrısında bulunuldu.

Etiketler : ,