Alişan ve Buse Varol Gerginliği Sosyal Medyanın Gündemine Oturdu!

Alişan ve Buse Varol Gerginliği Sosyal Medyanın Gündemine Oturdu!

Alişan, sosyal medyada hiç tanımadığı bir kadının fotoğrafını mı beğendi? Takipçileri bu detay karşısında şok oldu. Buse Varol bu durumu nasıl karşıladı? Çiftin arasında tartışma yaşandı mı? Buse Varol bu olaydan sonra Alişan'a küstü mü merak ediliyor. İşte yapılan açıklamalar...

A+A-

Alişan ve Buse Varol arasındaki mutlu evliliği herkes bilmekte. Ancak çift arasında son zamanlarda önemli bir sorun patlak vermiş gibi gözüküyor. Ünlü şarkıcı ve sunucu Alişan'ın başına gelen olay kısa süre içerisinde sosyal medyanın gündeminde yer aldı. Peki ikilinin arası gerçekten bozuldu mu? Alişan ve Buse Varol arasındaki sorunu sizler için derledik.

Alişan Kimin Fotoğrafını Beğendi?

Alişan'ın sosyal medyada tanımadığı bir kadının fotoğrafını beğendiği iddia ediliyor. Bu nedenle başarılı ismin lince uğradığı görüldü. Her ne kadar pek çok kişi bunun iftira olduğunu dile getirse de Buse Varol'a destek çıkan kişi sayısı da bir hayli fazla. Bu nedenle ikili arasında küsme darılmaca yaşandığı iddia ediliyor.

Alişan ve Buse Varol Küstü mü?

Her ne kadar araları bozuk olsa da iki ismin yine aynı çatı altında yaşadığını ve bir şekilde sorunlarını çözebileceklerini vurgulayalım. Özellikle de Alişan'ın eşine sadık ve ona karşı romantik biri olduğu düşünülürse böyle bir tartışmanın yaşanma ihtimali bir o kadar düşük. Magazin haberleri arasında ikilinin hakkında pek çok iddia ortaya atıldı ancak bunların bir kısmının asılsız olduğu de belli oluyor. Ufak bir tartışmanın fazlası yaşanmadığı düşünülmekte.

Etiketler : ,