Alişan ve Buse Varol'a Kötü Haber Veriliyor! Selçuk Tektaş'ın Sağlık Durumu Nasıl?

Alişan ve Buse Varol'a Kötü Haber Veriliyor! Selçuk Tektaş'ın Sağlık Durumu Nasıl?

Geçtiğimiz haftalarda virüse yakalanan Alişan ve kardeşi için kötü zamanlar henüz geçmedi. Selçuk Tektaş'ın sağlık durumundaki ciddiyeti sürüyor. Peki doktorlar kötü haberi verdi mi? Alişan ve Buse Varol sosyal medyadan sağlık durumuyla ilgili ne söyledi? İşte yoğun bakımda olan Selçuk Tektaş'ın başına gelenler...

A+A-

Alişan, kardeşinin virüse yakalanmasından sonra oldukça zorlu zamanlar geçiriyor. Ünlü türkücünün virüsü kolay atlatması ancak kardeşinin yoğun bakıma alınması büyük ses getirmişti. Kardeşiyle ilgili haberler pek de iyi değil. Selçuk Tektaş'ın sağlık durumunda nasıl bir gelişme yaşandı?

Selçuk Tektaş'ın Durumu Kötüleşti mi?

Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş, bir süredir hastanede tedavi görüyor. Buse Varol başta olmak üzere pek çok kişi dua edilmesini istedi. Böylelikle durumunun daha iyi olması için destek verebileceklerini belirttiler. Alişan ve Buse Varol, hastanedeki bekleyişlerini sürdürürken doktorlardan nasıl bir haber geleceği merak ediliyor.

Entübe Edilmişti

Selçuk Tektaş, en son gelen habere göre entübe edilmişti. Entübedeki tedavisi devam ederken Alişan'dan bir açıklama daha beklendi. Ancak Alişan'a da net bir açıklama yapılmadığı için kamuoyuna herhangi bir bilgi vermedi. Ayrıca sosyal medyadaki aktifliklerinden de eser kalmadı. Çünkü hem Alişan hem de Buse Varol'un suskunluğu sürüyor. Yakın zamanda ikiliden bir duyuru gelecektir. Virüse karşı mücadelesini başarılı bir şekilde tamamlarsa milyonlar bu habere çok sevinecek.

Etiketler : ,