Alişan ve Buse Varol'dan Beklenen Haber Geldi! Alişan'dan Duygulandıran Açıklama

Alişan ve Buse Varol'dan Beklenen Haber Geldi! Alişan'dan Duygulandıran Açıklama

Alişan, bir süredir mutsuz ve oldukça içine kapanık bir tavır sergiliyordu. Selçuk Tektaş'ın vefatından sonra ünlü şarkıcının morali alt üst olmuştu. Ancak zamanla kendisinin daha iyi hissettiğini ve gülerken pozlar verdiği ortaya çıktı. Alişan'ın yeğenleri ile çektirdiği fotoğraf ise çok beğenildi.

A+A-

Alişan, abisi Selçuk Tektaş'ı kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyordu. Yeğenlerini de çocuğu olarak görerek onlara bakacağını açıklamıştı. Abisi için verdiği mücadeleden sonra virüs nedeniyle hayatını kaybetmesi gündeme oturdu. Beklenmedik anda virüse yakalanan menajer, entübeye alındıktan bir süre sonra vefat etmişti. Alişan ise dua istiyor abisinin iyileşmesi için bol bol dua ettiklerini ifade ediyordu.

Abisinden Sonra İlk Defa Güldü

Alişan, abisinin vefatından sonra ilk defa mutlu bir poz verdi. Yeğenleri ile çektirdiği fotoğrafta oldukça mutluydu. Ailesi ve yeğenlerini gezintiye çıkaran ünlü şarkıcı, daha sonra orada fotoğraflar çektirdi. Manzaraya karşı yeğenlerine sarılarak fotoğraf çektirdi ve paylaştı. Alişan'ın eskisine göre daha iyi olduğu ve moralinin düzeldiği öğreniliyor. Zamanla bu durumu da atlatacağı ve en iyi şekilde mücadelesini sürdüreceği tahmin edilmekte.

Abisinin Çocuklarını Sahiplenmişti

Alişan, yaptığı bir paylaşım ile yüreklere dokunmuştu. Abisi Selçuk Tektaş'ın çocuklarıyla da fotoğraf paylaşarak artık "4 çocuğum var" demişti. Bu paylaşımıyla da abisini ne kadar çok sevdiğini ve vefa duyduğunu göstermiş oldu.

 

Etiketler : ,