Alişan ve Buse Varol'dan Takdir Toplayan Hareket! Alişan Resmen Düğmeye Bastı

Alişan ve Buse Varol'dan Takdir Toplayan Hareket! Alişan Resmen Düğmeye Bastı

Alişan, hem menajeri hem de kardeşi olan merhum Selçuk Tektaş için bir hamlede bulunacak. Onun adının sürekli olarak yaşatılması için yeni projesini açıkladı. Alişan'ın bu hamlesinden sonra takipçileri onun bu hareketini doğru buldu. Alişan, kardeşi Selçuk Tektaş için ne yaptıracak?

A+A-

Alişan, virüsten ötürü vefat eden kardeşi Selçuk Tektaş'tan her fırsatta bahsediyor. Kendisinin buralara kadar gelmesinde önemli bir pay sahibi olması ve kardeşi olması nedeniyle ona olan saygısı fazlasıyla büyük. Vefatı sonrasında ailesine de sahip çıktığını herkese duyurmuştu. Çocuklarını kendi çocuğu gibi sevdiğini ve onlar için elinden geleni yapacağını belirtmişti. Alişan'ın şimdiki hamlesi ise çok daha fazla konuşulacak. Başarılı sanatçının aldığı karar sonrası sosyal medya kullanıcıları kendisini tebrik etti.

Alişan Kardeşi İçin Okul Yaptıracak!

Alişan, aldığı karar sonrasında kardeşi Selçuk Tektaş'ın adını yaşatmak için okul yaptıracağını açıkladı. Böylelikle ünlü ismin okul hamlesiyle hem binlerce insan eğitimden yararlanacak hem de kardeşi Selçuk Tektaş'ın adından söz edilecek.

Okul Sayesinde Selçuk Tektaş Anılacak

Okul ve çeşitli yapıtlarla kişilerin isimleri yıllar sonrasında bile anılır hale geliyor. Selçuk Tektaş da kardeşinin yaptıracağı okul sonrasında aradan ne kadar vakit geçerse geçsin daima anılacak. Alişan'ın bu hamlesi oldukça mantıklı bulundu. Çünkü Selçuk Tektaş kendisi için büyük fedakarlıklar yapmıştı. Hayatında önemli bir yer edinen ünlü isim, aynı zamanda Alişan'ın menajeriydi.

Etiketler : ,