Alişan ve Buse Varol'dan Üzücü haber geldi! Alişan ve Buse Varol Resmen Linç Edildi

Alişan ve Buse Varol'dan Üzücü haber geldi! Alişan ve Buse Varol Resmen Linç Edildi

Alişan ve Buse Varol'un acı günlerinde bir bu olay eksikti. Ekşi Sözlük'te atılan yorumların haddi hesabı yok. Çok sert eleştirilerin yanı sıra Alişan'ın lince uğraması da büyük ses getirdi. Cumhurbaşkanı ve hükümet ile olan yakınlığı bilinen Alişan'ın siyasete malzeme edildiği görüldü. Ekşi Sözlük'teki yorumlarda ne yazıyordu?

A+A-

Kısa süre önce abisini kaybeden Alişan, oldukça zor bir dönemden geçiyor. Eşiyle beraber bu zor dönemi atlatmaya çalışan ünlü isim, aynı zamanda internette hakkında yazılan yorumlarla ilgili de mücadele vermekte. Çünkü Ekşi Sözlük platformunda hakkında öyle şeyler yazıp çizildi ki görenler şok oldu. Adı siyasetle sık sık anılan Alişan için neler söylendi?

Alişan Linç Edildi!

Bazı Ekşi Sözlük kullanıcıları, Alişan'ın Cumhurbaşkanı ile olan samimiyetini örnek göstererek kendisi için üzülmediklerini belirtti. Bu acımasız yorumlar karşısında pek çok kişi kullanıcılara tepki gösterdi. Vefat eden birinin yakınına böylesine kötü yorumlar atılması ve acısı tazeyken linç edilmesi anlamsız bulunuldu. Üstelik herkesin herkesi sevebileceği de belirtildi.

Ekşi Sözlük Tepki Gördü

Ekşi Sözlük platformunun bu konuda herhangi bir şey yapmaması da tepki gören ayrı bir durumdu. Pek çok kişi ünlü türkücü hakkında yazılanları doğru bulmadığını bizzat platformda paylaştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile olan ilişkisinin kimseyi ilgilendirmediği de vurgulandı. Alişan ve Buse Varol'un bu yorumları gördüyseler nasıl hissettikleri merak ediliyor. Çiftin, acı zamanlarında bile uğraşmak zorunda kaldıkları şeyler hayret verici. Bundan sonraki süreçte yargı yoluna başvurulur mu yoksa farklı bir adım mı atılır göreceğiz.

ensonmedya.com

Etiketler : ,