Alişan ve Eşi Arasında Büyük Kriz Çıktı! Alişan Buse Varol'un O Görüntülerine Tepki Gösterdi..

Alişan ve Eşi Arasında Büyük Kriz Çıktı! Alişan Buse Varol'un O Görüntülerine Tepki Gösterdi..

Son zamanlarda magazin gündeminden düşmeyen Alişan ve eşi Buse Varol sosyal medya paylaşımları ile dikkatleri üzerine topluyor. Kısa süre önce sosyal medyadan birçok fotoğrafı kaldıran güzel oyuncu daha şık görselleri yükledi. Buse Varol’un son fotoğrafını gören takipçileri ise Alişan’ın kıskandığını söyledi.

A+A-

Geçtiğimiz aylarda 2. defa anne olan Buse Varol kızının adını Eliz koymuştu. Kızı ve oğlunun adını bileğine dövme yaptıran güzel oyuncu Buse Varol sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapmayı da ihmal etmedi.

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan yetenekli oyuncu Buse Varol eşi ve çocukları ile yaptığı gönderiler ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Alınan bilgiler neticesinde mutlu aile tablosunu sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan Buse Varol yaz aylarında eşi Alişan ile birlikte kameralar karşısına geçmeye hazırlanıyor.

Alişan ve Buse Varol Birlikte Rol Alacak

Alişan ve Buse Varol birlikte rol alacak. Rol alacağı yapım hakkında net bir açıklama yapmayan ikili sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlar ile magazin gündemini sarstı. Hatta Buse Varol yaptığı son paylaşım ile binlerce alev emojisi aldı.

buse-varol-ve-alisan.jpg

Renkli gözlerini ön plana çıkaran bir kıyafet ile binlerce beyni alan Buse Varol birçok güzel yorum ile de karşı karşıya kaldı. Yaptığı son paylaşım ile birçok ünlü isimden de beğeni ve yorum alan güzel oyuncu Buse Varol turuncu bir blazer ceket ile dikkatleri üzerine çekti.

Alişan Sessizliğini Bozmadı

Alişan sessizliğini bozmadı. Güzel oyuncu Buse Varol’un bu paylaşımının ardından Alişan’ı kıskandırdığı iddia edildi. Fakat Alişan safhasından herhangi bir açıklama gelmedi. Fotoğrafın altına şarkıcı Alişan’ın ne kadar şanslı olduğunu söyleyenlerde oldu. Buse Varol, gönderisi ile yine gündeme bomba gibi düştü.

Etiketler : ,