Alişan Zor Günde Ünlü İsmin Elinden Tuttu! Alişan Bu Paylaşımıyla Milyonların Gönlünü Kazandı!

Alişan Zor Günde Ünlü İsmin Elinden Tuttu! Alişan Bu Paylaşımıyla Milyonların Gönlünü Kazandı!

Alişan, kardeşini kaybettiğinden beridir oldukça zor zamanlar yaşıyor. Başarılı ismin yaşadıklarını atlatabilmesi pek de kolay olmadı. Sosyal medyada yaptığı paylaşım ile gündeme geldi ve izleyicilerin kalbine dokundu. Emine Ün ise bu paylaşıma çok sevindi ve duygulandı.

A+A-

Alişan, son birkaç aydır oldukça zor bir dönemden geçiyor. Ünlü şarkıcının kendisi ve kardeşi koronavirüse yakalanmıştı. Daha sonra kardeşi entübe edilmiş ve tedavi altına alınmıştı. Ancak yapılan tüm müdahaleler sonuç vermedi ve Selçuk Tektaş hayatını kaybetti. Böylesine zor bir zamandan geçen ünlü şarkıcı ise başkalarının acılarını sarmaya devam ediyor. Son olarak ünlü isim için öyle bir paylaşımda bulundu ki görenler hayretlere düştü. İzleyiciler ve takipçiler Alişan'ı takdir etti.

Alişan'dan Emine Ün'e Başsağlığı

Annesini virüs nedeniyle kaybeden Emine Ün, büyük üzüntü yaşadı. Kendisine destek olan ilk isimlerden biri ise Alişan'dı. Onun acısını paylaşan ünlü türkücünün sosyal medyadan baş sağlığı mesajında bulunması herkesi duygulandırdı.

Emine Ün Duygularına Hakim Olamadı

Emine Ün, Alişan'ın paylaşımını görünce ne diyeceğini bilemedi ve duygusal bir an oluştu. Verdiği cevapla da milyonların kalbine dokundu. Alişan ile kendisinin nasıl bir acı yaşadıklarına değinerek bu olaylardan fazlasıyla etkilendiğini belli etti. Alişan'ın yanı sıra pek çok kişi Emine Ün'e baş sağlığı mesajlarında bulundu.

Etiketler : ,