Alişan'a Bir Üzücü Haberde Eşi Buse Varol'dan Geldi! Alişan Resmen Yıkıldı..

Alişan'a Bir Üzücü Haberde Eşi Buse Varol'dan Geldi! Alişan Resmen Yıkıldı..

Alişan ve Buse Varol'un çıkmış olduğu gezide hiç tahmin edilmeyecek bir gelişme yaşandı. Sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşım ile detayı hayranları fark etti. Peki Selçuk Tektaş ile bağlantılı olan bu durum neydi? Alişan, kardeşinin ölümüyle beraber çok zor zamanlar geçiriyor.

A+A-

Alişan, kardeşinin ölümünden sonra oldukça zor zamanlar yaşıyor. Eşi Buse Varol ile bu zamanların üstesinden gelmeye çalıştığı bilinmekte. Kendisini sevenler de ona destek olmayı ihmal etmiyor. Kardeşini virüs nedeniyle kaybeden ünlü isim, hiç beklenmedik bir anda yaşanan ölüm haberiyle sarsılmıştı. Cenazeden sonra da uzun süre yas tutmaya devam etti. Sosyal medyada doğru düzgün paylaşım yapmayı da bıraktı. Buse Varol da aynı şekilde eşine desteklerini sürdürdü.

Tekne Turu Yaptılar

Alişan, eşiyle beraber tekne turu yaparken görüntülendi. Ancak Selçuk Tektaş detayı gözlerden kaçmadı. Çünkü abi kardeş ve eşlerle beraber sık sık tekne turuna çıktıkları öğrenildi. Geçmiş zamanlardan fotoğraflara bakıldığında bu detay görüldü. İkilinin arasındaki bağ böylesine bir olayla tekrar hatırlandı. Buse Varol'un eşine kesintisiz destek verdiği görülüyor.

Alişan Gözyaşlarına Boğulmuştu

Kardeşinin cenazesinde duygularına hakim olamayan ünlü şarkıcı, gözyaşlarına boğularak adeta kahrolmuştu. Yoğun bakım zamanlarında bol bol dua istiyordu. Kardeşinin en kısa sürede kurtulmasını beklerken doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtulamamıştı. Şimdilerde ise ufak bir detaylar yine kendisinin hatırlandığı belirtiliyor.

ensonmedya.com

Etiketler : ,