Alişan'a Ekşi Sözlük Tepkisi! Yazarlar AKP ve Alişan Hakkında Ağır Konuştu!

Alişan'a Ekşi Sözlük Tepkisi! Yazarlar AKP ve Alişan Hakkında Ağır Konuştu!

Ünlü sanatçı Alişan, abisinin vefatından sonra gündeme oturmuştu. Uzun süredir de konuşulan şarkıcının Ekşi Sözlük'te hakkında paylaşılan birkaç yazı dikkat çekti. Siyaset ile bağdaştırılan ünlü isim, aynı zamanda kutuplaştırma ve çeşitli ithamlarla da suçlandı. Ancak yazılanlarla sanatçı hakkında çok ağır konuşuldu.

A+A-

Alişan, geçtiğimiz aylarda abisi Selçuk Tektaş'ı virüsten ötürü kaybetmişti. Başarılı sanatçının yaşadığı zor anlara ilişkin bazı gelişmeler de yaşandı. Ekşi Sözlük platformundaki yazarların söylemleri gündeme bomba gibi düştü. Alişan'ın yanı sıra AKP hakkında da bazı söylemlere yer verdiler. Her türlü tepki çeken bu gelişmelerle beraber insanlar neden bu kadar soğuk davrandıklarına anlam veremedi. Alişan'ın kardeşini kaybetmesine rağmen olayı siyasetle bağdaştıran insanlar hayrete sürükledi.

Alişan Üzerinden Siyaset Yaptılar!

Alişan'ın daha önce AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili görüşlerini paylaşan yazarlar, partinin ülkede insanları kutuplaştırdığını iddia etti. Bu nedenle Alişan'ın yaşadığı zorluklar karşısında da bir tepki vermediklerini söyledi.

Alişan'a Ağır Suçlama!

Aynı olaylar Alişan'ın değil de muhalif kimlikli bir başkasının başına gelse idi o kişilerin kötü insan ilan edileceğini de savundular. Oldukça dikkat çeken yorumların yapılması, gözlerin Ekşi Sözlük platformuna çevrilmesine neden oldu. Vatan hainliğinden çeşitli kutuplaştırmalara kadar pek çok iftiraya maruz kalabileceklerini dile getirdiler. Yazarların bu tavrı sonrasında Alişan'dan bir yanıt gelecek mi yoksa bu şaşırtan açıklamalar yanıtsız mı kalacak göreceğiz.

Etiketler :